Która z nas nie lubi otrzymywać kwiatów? Urodziny, imieniny, walentynki, Dzień Kobiet czy ślub… – zawsze są idealnym upominkiem. Ostatnio nasze serca podbijają kompozycje kwiatowe w pudełkach. Tego typu rozwiązanie proponuje nam na przykład częstochowska firma Flower Box (ul. Warszawska 9).

Kwiaty w pudełkach są świetną alternatywą dla klasycznych bukietów. Do wyboru mamy pudełka w przeróżnych kolorach i wzorach. Do tego coraz to piękniejsze odmiany kwiatów. – Oczywiście róże w pudełku to sprawdzona klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak nie musimy się ograniczać. W pudełku doskonale też wyglądają na przykład słoneczniki. W tworzeniu kompozycji ograniczać nas może jedynie… wyobraźnia – zapewnia ze śmiechem pani Małgosia z Flower Box Częstochowa. Dzięki różnym wariantom flower boxy mogą stanowić niezobowiązujący podarunek dla szefa, czy współpracownika.
Pamiętajmy, żywe kwiaty mogą długo cieszyć nasze oczy, o ile odpowiednio je przygotujemy przed ułożeniem kompozycji w pudełku. Wpływ na trwałość tego rodzaju bukietu będzie miał też rodzaj kwiatów. – Właśnie z powodu określonego czasu żywotności takich kwiatów niezwykle modne stały się w ostatnim czasie kompozycje z kwiatów syntetycznych. Piękna paleta barw oraz niezwykłe wykonanie i jakość materiałów, z jakich są produkowane powoduje, że sztuczne kwiaty przestały być passe – twierdzi pani Małgosia.
Co ciekawe, panie tak bardzo pokochały kompozycje w pudełkach, że często… kupują je same dla siebie. Traktują je jako oryginalną dekorację domu, butiku, czy firmy. – Realizujemy też zlecenia do fotografów, czy właścicieli sal weselnych. Właściwie wszyscy, którzy są związani z branżą ślubną lub ci, którzy wkrótce zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu, znajdą u nas coś dla siebie. Kwiaty w pudełkach mogą bowiem posłużyć, jako dekoracja sali, czy też wyjątkowa forma podziękowania dla rodziców – podsumowuje pani Małgosia. Na zakończenie dodamy również, że jeśli chcecie być trendy nawet w przypadku kwiatów, wybierajcie te o głębokim odcieniu fioletu – to właśnie on został okrzyknięty kolorem roku!

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *