Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Tę podczas przyjęcia weselnego zapewni Hotel Villa Verde Congress & SPA****. Narzeczeni mogą liczyć na w pełni profesjonalną i kompleksową pomoc w zorganizowaniu tego niezapomnianego dnia. A ci, którym marzą się bardziej ekstremalne przeżycia, mogą zamówić sobie… lot prywatnym śmigłowcem!

W hotelu znajduje się sala bankietowa, która może pomieścić nawet 450 osób! Planujecie mniejsze wesele? Żaden problem. Dzięki modułowym ścianom sami możecie określić wielkość sali. – Dodatkowym atutem naszego obiektu jest całoroczna, ogrzewana chata grillowa, która idealnie się sprawdza przy planowaniu przyjęcia z poprawinami – zdradzają właściciele. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Nasze wesele możecie urozmaicić wyjątkowym pokazem fajerwerków, tańca towarzyskiego, tańca brzucha, tańca w ogniu, barmańskim, czy lodowymi rzeźbami. Istnieje również możliwość korzystania z budki fotograficznej. Wybierać możecie również wśród znakomitych propozycji kulinarnych – płonące udźce, pieczony prosiak, łosoś na suchym lodzie, a może stół tematyczny?
Właściciele nie zapomnieli również o najmłodszych – w czasie wesela zajmują się nimi animatorzy. Maluchy mogą spędzać czas zarówno na zewnętrznym placu zabaw, jak i wewnętrznej sali z „małpim gajem”. Na tym nie koniec – właściciele pomogą nam zorganizować wesele od a do z. Z tego też powodu proponują szereg usług dodatkowych takich jak: dekoracja żywymi kwiatami, oprawa muzyczna i video-fotograficzna z możliwością przeprowadzenia sesji zdjęciowej na Jurze (Okiennik Wielki, ruiny zamku w Ogrodzieńcu), wynajem luksusowych pojazdów (samochody nowoczesne, retro, limuzyny, bryczki, motory, quady), przejazd dla gości autokarami i minibusami, a nawet lot balonem, czy przelot prywatnym śmigłowcem!
To jednak nie wszystko – hotel otoczony jest dużym terenem zielonym. Marzenia o ślubie w plenerze, czy fotografiach rodem z bajkowych światów są więc na wyciągnięcie ręki. Poza tym młoda para otrzymuje od właścicieli hotelu gratis nocleg w apartamencie oraz w pierwszą rocznicę ślubu voucher na romantyczną kolację lub masaż dla dwojga.

No Images found.

Facebook Comments

Hits: 175

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *