Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Tę podczas przyjęcia weselnego zapewni Hotel Villa Verde Congress & SPA****. Narzeczeni mogą liczyć na w pełni profesjonalną i kompleksową pomoc w zorganizowaniu tego niezapomnianego dnia. A ci, którym marzą się bardziej ekstremalne przeżycia, mogą zamówić sobie… lot prywatnym śmigłowcem!

W hotelu znajduje się sala bankietowa, która może pomieścić nawet 450 osób! Planujecie mniejsze wesele? Żaden problem. Dzięki modułowym ścianom sami możecie określić wielkość sali. – Dodatkowym atutem naszego obiektu jest całoroczna, ogrzewana chata grillowa, która idealnie się sprawdza przy planowaniu przyjęcia z poprawinami – zdradzają właściciele. Na tym jednak nie koniec atrakcji. Nasze wesele możecie urozmaicić wyjątkowym pokazem fajerwerków, tańca towarzyskiego, tańca brzucha, tańca w ogniu, barmańskim, czy lodowymi rzeźbami. Istnieje również możliwość korzystania z budki fotograficznej. Wybierać możecie również wśród znakomitych propozycji kulinarnych – płonące udźce, pieczony prosiak, łosoś na suchym lodzie, a może stół tematyczny?
Właściciele nie zapomnieli również o najmłodszych – w czasie wesela zajmują się nimi animatorzy. Maluchy mogą spędzać czas zarówno na zewnętrznym placu zabaw, jak i wewnętrznej sali z „małpim gajem”. Na tym nie koniec – właściciele pomogą nam zorganizować wesele od a do z. Z tego też powodu proponują szereg usług dodatkowych takich jak: dekoracja żywymi kwiatami, oprawa muzyczna i video-fotograficzna z możliwością przeprowadzenia sesji zdjęciowej na Jurze (Okiennik Wielki, ruiny zamku w Ogrodzieńcu), wynajem luksusowych pojazdów (samochody nowoczesne, retro, limuzyny, bryczki, motory, quady), przejazd dla gości autokarami i minibusami, a nawet lot balonem, czy przelot prywatnym śmigłowcem!
To jednak nie wszystko – hotel otoczony jest dużym terenem zielonym. Marzenia o ślubie w plenerze, czy fotografiach rodem z bajkowych światów są więc na wyciągnięcie ręki. Poza tym młoda para otrzymuje od właścicieli hotelu gratis nocleg w apartamencie oraz w pierwszą rocznicę ślubu voucher na romantyczną kolację lub masaż dla dwojga.

No Images found.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *