Fala serduszek na dłoniach powoli zalewa polski internet. Do akcji dołączają kolejne osoby, a wśród nich m. in. Jurek Owsiak, czy prezydenci Miasta Poznań. To druga edycja akcji “Pokaż #sercenadłoni” Fundacji Panda Team im. Michałka Tarachowicza. Jej celem jest wsparcie i zwrócenie uwagi na rodziców w żałobie po stracie dziecka. 

Nasza Panda z logo ma na swojej łapce serce – mówi Filip Tarachowicz, Prezes Fundacji Panda Team – Zapraszamy wszystkich, szczególnie dziś w Dniu Pandy, do malowania właśnie takich serduszek na dłoniach, a następnie do zamieszczania ich w mediach społecznościowych. W naszą akcję już włączyło się kilkadziesiąt osób, m.in. Jurek Owsiak, który sam zrobił sobie zdjęcie z serduszkiem WOŚPowym na swojej dłoni. Przy okazji akcji zbieramy środki na otwarcie kolejnych grup i kręgów wsparcia oraz na inne formy pomocowe dla osieroconych rodziców.

Finał akcji jest dziś, w symbolicznym Dniu Pandy, który jest świętem Fundacji Panda Team. Nie jest to jednak ostatni dzień akcji. Będzie ona trwała dopóki cel nie zostanie osiągnięty. Fundacja chce zebrać 30 tysięcy złotych na wsparcie rodziców, którzy stracili dzieci.

Dołączenie do akcji jest bardzo proste. Wystarczy:

  1. wstawić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie dłoni z narysowanym serduszkiem
  2. dodać w opisie #sercenadłoni, informację o akcji z linkiem do zbiórki. Można też oznaczyć inne osoby i zachęcić je do akcji.
  3. wesprzeć zbiórkę na portalu Siepomaga – https://www.siepomaga.pl/panda-sercenadloni 

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji #sercenadłoni i do dołączenia do Panda Teamu.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *