Na dobry sen składa się wiele czynników. Warto przed położeniem się wywietrzyć sypialnię. Warto też zadbać o wygodny materac, odpowiednie nawilżenie powietrza, ale także o wygodne i seksowne piżamy. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo komfortowy strój może poprawić jakość snu. Jak zatem go dobrać pod siebie?

Jaki materiał jest odpowiedni?

Najważniejsze jest to, by nie kupować pierwszej lepszej piżamy, jaka rzuci nam się w oczy. Dzięki temu bowiem unikniemy zawodu i niewygody podczas spania. Przed zakupem warto przyjrzeć się metce i sprawdzić, jaki skład mają seksowne piżamy. Najlepsze stroje do spania są wykonywane z naturalnych materiałów. To sprawia, że dobrze odprowadzają wilgoć oraz dbają o prawidłową cyrkulację powietrza.

Nie tylko jakość i miękkość

Drugą kwestią jest miękkość materiału. Piżama dzięki temu staje się o wiele wygodniejsza i lepiej się układa podczas snu. Poza tym naturalny materiał sprawdza się doskonale o każdej porze roku. Chroni zarówno przed przegrzaniem, jak i chłodem, pozwala lepiej się zrelaksować i wypocząć po nawet szczególnie męczącym dniu w pracy.

Jak dobrać krój?

Gdy przeglądamy seksowne piżamy, zwracamy uwagę także na ich krój. Chodzi bowiem nie tylko o to, by zapewnić sobie maksymalny komfort, ale także by dobrze czuć się w stroju i jak najlepiej się prezentować. Szczególnie gdy piżama ma stać efektywnie prezentującym się ubraniem. Przykładowo krótkie szorty idealnie podkreślają długie i zgrabne nogi, a wycięty top podkreśli dekolt. Warto przy tym pamiętać, by strój do sprania nie był zbyt obcisły, gdyż wtedy będzie to ze szkodą dla naszego zdrowia. Lepiej też zrezygnować z koszulek z usztywnieniem na piersiach, bo często prowadzą do problemów zdrowotnych i utrudniają wypoczynek.

Piżama na każdą porę roku

Trzeba pamiętać, że nie każdy strój nadaje się na każdą porę roku. Choć przeważnie warto stawiać na bawełnę, która sprawdza się zarówno w chłodne, jak i gorące noce, to możemy korzystać także z najróżniejszych alternatyw. Jak choćby satynowe piżamy, które idealnie pasują na lato. Dobrze chłodzą skórę, a przy tym są lekkie i delikatne. Zimą za to dobrze sprawdzają się flanela i welur. Szczególnie welur pozwoli czuć się o wiele bardziej elegancko w swoich stroju.

Idealna piżama

Przede wszystkim jednak warto dostosować swoją piżamę do własnego gustu. Jeśli chcemy podkreślić zmysłową naturę, dobrze sprawdzi się koronkowy top z krótkimi szortami. Gdy często śpimy na brzuchu, dobrze jest wybrać rozpinane piżamy z niewielkimi guzikami. Poza tym powinniśmy zwrócić uwagę na wzór. Bardziej wolimy gładkie stroje, a może z jakimś nadrukiem? Rozwiązań jest naprawdę wiele, co pozwala jeszcze lepiej dostosować swój nocny strój do siebie.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *