Pracujące mamy nie mają łatwego zadania. Dom i aktywność zawodowa to dwa etaty w jednym. Mamy wykradają 25 godzinę z doby by efektywnie łączyć życie osobiste z pracą zawodową. Jest to bardzo ambitne zadanie, które wymaga dużej cierpliwości, logistyki i odpowiedniego harmonogramu. Aby się w tym wszystkim nie pogubić – Trener Mentalny i Trener Stuctogram®, a prywatnie pełnoetatowa mama 3 chłopców Marta Gargas opracowała kalendarz idealny dla Pracujących Mam.

Czy Ty jesteś #BiznesMamą?

#BiznesMama to kobieta petarda, która łączy w sobie obowiązki wychowania dzieci jak i pracę zawodową. Pracuje na etacie lub prowadzi własną firmę oraz zajmuje się rodzinnymi obowiązkami. Tak naprawdę ma dwa pełne etaty i nie zawsze jest w stanie poradzić sobie z natłokiem spraw i obowiązków. W końcu to nic strasznego! Właśnie dla takich kobiet – powstał Kalendarz #BiznesMama, który ma za zadanie – ułatwić planowanie wszystkich ważnych spraw rodzinnych i zawodowych. Dzięki niemu nie zapomnisz o spotkaniu z klientem czy o wizycie dziecka u dentysty. Będzie Ci towarzyszył przez cały rok!

Kalendarz 2020 Biznes Mama

3 edycja Kalendarza #BiznesMama

To już 3 edycja tego wyjątkowego kalendarza. Każda kolejna edycja różni się wyglądem, ale zawsze pozostaje w bardzo biznesowym i kobiecym stylu. Z takim kalendarzem, każda #BiznesMama chętnie pojawi się na spotkaniu zarówno tym rodzinnym, prywatnym jak i biznesowym. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego wychodząc naprzeciw stałym klientkom, za każdym razem kalendarz jest udoskonalany. Ta edycja jest bardzo dopracowana i przemyślana. Po raz pierwszy dołączyły do niej patronaty medialne – znane i cenione portale oraz czasopisma.

Czasem bywa ciężko. Czasem pod górę. Zwłaszcza gdy zalana z takim trudem kawa, dawno już wystygła. Dzieci, choroby, szkoła i przedszkole. Bunty, problemy i zmiany nastrojów. Wymagający szef, trudny klient lub nierzetelny kontrahent. Znasz to. Wszystko wymaga pracy, logistyki, planowania, precyzji i worka cierpliwości. A gdzie w tym wszystkim czas dla siebie samej? Gdzie ulubiona książka czy prasa? Gdzie czas na relaks i spotkanie z przyjaciółką? Nie zapominaj o sobie. Bo tylko dzięki zadbaniu o samą siebie, zadbasz odpowiednio o innych. Wypoczęta, zrelaksowana, szczęśliwa mama to spokojne dzieci. A to przecież one są oczkiem w Twojej głowie. Mówi Marta Gargas, autorka kalendarza.

Co znajdziemy w środku?

Wszystkie najważniejsze elementy, które mogą być bardzo przydatne podczas pracy, prowadzenia własnej firmy czy wychowania dziecka.  Podział na dni, tygodnie i miesiące. Notatnik na każdy miesiąc, a ponadto ciekawe rady czy informacje o feriach zimowych w różnych województwach. Kalendarz jest bardzo przejrzysty, czytelny i intuicyjny. Każda kobieta bez problemu się w nim odnajdzie. Jest świetnym narzędziem do planowania naszych dni, tygodni czy miesięcy.  Sprawdza się idealnie, w każdej sytuacji. Wyróżnia go jakość wykonania i dostosowanie do potrzeb pracujących mam. A dodatkowo znajdziesz w nim również #KwartalnikRozwojowy, dzięki któremu popracujesz nad własnymi celami i marzeniami. A tego przecież nigdy nie za dużo, prawda?

Dzięki Kalendarzowi #BiznesMamy zaplanujesz nie tylko to co ważne, pilne i niecierpiące zwłoki. Dzięki Kalendarzowi #BiznesMamy znajdziesz również chwilę dla siebie samej i swoich przyjemności. Coco Chanel powiedziała kiedyś „Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Dzięki Kalendarzowi #BiznesMamy 2020 Twoje skrzydła będą rosły szybciej i efektywniej. Gwarantuję Ci to z pełną odpowiedzialnością. Mówi Marta Gargas, autorka kalendarza.

Kalendarz #BiznesMama 2020 można kupić na stronie www.martagargas.pl i w wybranych księgarniach.

 

Do końca 1 grudnia  przedsprzedaż 39,90 zł

 

Patronaty medialne:

Mamo pracuj!, Modna Częstochowa, Imperium Kobiet, Feszyn.com, Law Business Quality, Moda i Ja.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *