Może już posiadasz nieruchomość na wynajem, może jesteś najemcą, a może dopiero masz zamiar podnająć lub kupić nieruchomość w celu zarobkowym – aby ją wynająć lub sprzedać z zyskiem? Być może pracujesz w branżach związanych z nieruchomościami: jesteś pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach lub architektem czy budowlańcem? Jeśli TAK to to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” zostało założone w 2012 roku. Działamy w całej Polsce, a nawet za granicą. Spotykamy się regularnie co miesiąc w lokalnych oddziałach, których jest już 16 w Polsce plus 2 w Europie plus kolejne 2 w Stanach Zjednoczonych, a nawet 1 w Australii!

Obecnie mamy ponad 2 tysiące zarejestrowanych członków w Polsce i na świecie. Do tego kolejne kilka tysięcy osób zainteresowanych tematyką nieruchomości, które również uczestniczą w naszych lokalnych spotkaniach.

Naszą misją jest cywilizowanie polskiego rynku najmu.

W Mieszkaniczniku wspieramy wynajmujących mieszkania. Lecz nie tylko – skupiamy wokół siebie wszystkich zainteresowanych nieruchomościami: wynajmujących, podnajmujących, najemców, inwestorów, fliperów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, pośredników kredytowych, prawników, fachowców z branży budowlanej…

Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branżą nieruchomości, tak aby osoby te mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Nasze Stowarzyszenie organizuje cykliczne spotkania, szkolenia tematyczne oraz prelekcje ekspertów. Do tego solidna dawka networkingu! W trakcie spotkań członkowie i sympatycy stowarzyszenia wymieniają swoje doświadczenia, podpowiadają sobie jak najszybciej i najprościej rozwiązać swoje problemy, zdobywają nową wiedzę oraz nawiązują nowe kontakty biznesowe.

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to znaczy że, interesujesz się nieruchomościami! I ŚWIETNIE! Chcę Cię zaprosić do kontaktu.

Gorąco zapraszam na spotkania częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia. Spotykamy się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:30 W Koronie drzew, czyli na salce wykładowej na parterze przy ul. Racławickiej 2 w Częstochowie. Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, jednak dla osób spoza Stowarzyszenia wstęp jest płatny 30 zł (konieczna wcześniejsza rejestracja przez Internet). Najbliższe spotkanie, podczas którego prelekcja wyjątkowej Basi Domarus – już w czwartek 10 stycznia (to wyjątkowo drugi czwartek miesiąca) – zapisz się poprzez:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&reset=1&id=78

Szczegóły zawsze na bieżąco na @MieszkanicznikCzestochowa

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Monika Balińska

Liderka Oddziału Częstochowa

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *