marka: Tołpa
Pojemność 40 ml
cena: 39,90
Zakupując ten krem byłam pełna nadziei, gdyż miałam pełne zaufanie do marki tołpa. Kosmetyki, które do tej pory kupiłam tej marki, były świetne, nie podrażniały, miały mnóstwo naturalnych składników, delikatną konsystencję i równie delikatny zapach. Niestety po przetestowaniu kilkukrotnym tołpa CC Kremu Upiększającego SPF 30, byłąm bardzo rozczarowana. Krem ma odcień pomarańczowy, więc nadaje się tylko i wyłącznie na lato lub dla osób o śniadej cerze. Osobom, które mają tak jak ja, bardzo blady odcień skóry, stanowczo odradzam. Krem przy rozprowadzaniu pozostawia “kulki” i smugi na twarzy. Aby uzyskać pożądany efekt, musiałam kilkukrotnie zmyć krem i nakładać ponownie.
Cena kremu też nie należy do najniższych, bo oscyluje w granicach 40 zł za 40 ml, chociaż ja kupiłam go w promocji za 19,90 w sieci drogerii Hebe.
Nie zauważyłam też poprawy czy “upiększenia” mojej skóry na twarzy, jak zapewnia opis producenta. Produkt też nie zamaskował przebarwień i niestety po wyjściu latem na zewnątrz bardzo szybko “spływa”.
Zalety:
– filtr przeciwsłoneczny, który chroni naszą skórę.
– naturalne składniki
– delikatny, przyjemny zapach
Wady:
– krem szybko schodzi przy temperaturze na zewnątrz około 25 stopni, więc ochrona przed słońcem równie szybko znika
– krem pozostawia smugi i grudki
– mało wydajny, ze względu na to, że trzeba kilkukrotnie nakładać i zmywać, aby uzyskać pożądany efekt
– nie likwiduje zaczerwienień i przebarwień, jak zapewnia opis produktu
– wysoka cena
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *