Summer Chill otworzy tegoroczny cykl imprez letnich w Parku Lisiniec. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 i 9 czerwca, wstęp jest bezpłatny.

W czerwcu odbędzie się druga edycja święta częstochowskiej młodzieży, czyli festiwal Summer Chill. Wydarzenie otworzy tegoroczny cykl imprez w Parku Wypoczynkowym Lisiniec. Wstęp wolny.
“- W naszym mieście swoje święta mają zarówno studenci, jak i seniorzy. Do ubiegłego roku brakowało jeszcze święta młodzieży szkolnej. Nasza Młodzieżowa Rada Miasta nie pozwoliła jednak, by taka sytuacja trwała zbyt długo. Dlatego na Lisińcu w tym roku odbędzie się druga edycja imprezy, która już za pierwszym razem przyciągnęła wiele częstochowianek i wielu częstochowian – mówi prezydent Krzysztof Matyjaszczyk – Będzie to pierwsza z tegoro

cznych imprez organizowanych w parku. Dzięki rewitalizacji staje się on jednym z najważniejszych miejsc nie tylko rekreacji, ale także dużych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w naszym mieście.

 

Główną gwiazdą tegorocznego Summer Chill będzie DJ Gromee, czyli reprezentant Polski podczas tegorocznego konkursu Eurowizji, znany z takich piosenek, jak „Light Me Up”, czy „Without You”. Artysta, dzięki wydanemu w 2017 roku singlowi „Follow You” znalazł się na liście Top15 najczęściej odtwarzanych utworów w stacjach radiowych oraz w setce najchętniej granych utworów w Europie. Podczas festiwalu mocną stroną będzie muzyka hip-hop, a to za sprawą takich raperów, jak Beteo, Bedeos i Solar. Wszyscy to reprezentanci ekipy SB Maffija Label. Beteo zasłynął takimi kawałkami, jak „Love Show, czy „Nie wiesz nic”, Bedeos znany jest z utworów „Gang, gang, gang”, czy „Biały i młody”, a Solar to twórca akcji „Hot 16 Challenge”, która skupiła ponad 200 raperów, a hasztag #Hot16Challenge był jednym z najpopularniejszych hasztagów w social mediach.”

Oprócz muzyki, na uczestników będą również czekać inne atrakcje np park adrenaliny, bitwa na balony z wodą, automaty do gier, rodeo, tory przeszkód czy oglądanie filmów na leżakach. Będzie również strefa gastronomiczna w postaci foodtracków .

Źródło: http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=10808

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/307596019776682/
Gorąco polecamy!

 

 

 

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *