Ubrania w grochy na wiosnę 2018

Moda zatoczyła koło a rzeczy, które pamiętamy z wczesnych lat młodości, znów są na czasie. Nic dziwnego, bo ten dziewczęcy i romantyczny motyw dodaje świeżości każdej stylizacji. Bardzo się cieszymy, że projektanci i największe domy mody sobie o nim przypomniały.

Wiosną i latem hitem będą (nieregularne) grochy na białym tle lub białe na czarnym. Takie propozycje pojawiły się m.in. w kolekcji marki Dior, Prada czy Dolce&Gabbana.

Jak nosić ubrania w grochy?

W sklepach bez problemu znajdziecie ubrania i dodatki zdobione tym delikatnym wzorem. Jednak grochy najlepiej prezentują się na zwiewnych sukienkach (ich jest w najnowszych kolekcjach najwięcej), delikatnych jedwabnych koszulach i spódnicach midi. Całkiem nieźle wyglądają również na szerokich spodniach palazzo i luźnych szortach.

A może uważacie, że ten print nie jest dla was? Wybierzcie jedynie drobny akcent. Może dacie się namówić na apaszkę, torebkę lub okulary przeciwsłoneczne zdobione tym uroczym wzorem?

żródło: http://polki.pl/moda-i-uroda/shopping,ubrania-w-grochy-wiosna-2018-modne-ubrania-z-sieciowek,10385629,2,galeria.html#gallery

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *