W 2009 roku powstała Fiszbinka – jeden z pierwszych salonów brafittingowych w Polsce. Od początku naszym celem było stworzenie wyjątkowego salonu, przyjaznego kobietom w każdym rozmiarze. Ta idea przyświeca nam do dziś.

Samo pojęcie brafittingu istnieje w przestrzeni publicznej stosunkowo krótko. Początkowo nasze usługi i asortyment były przyjmowane z rezerwą – dotąd większość kobiet była przyzwyczajona do rozmiarówki sieciówkowej – miseczki A, B, C i maksymalnie D. Marki, z którymi podjęłyśmy współpracę, oferowały bardzo szeroki zakres rozmiarów – miseczki sięgały literki K, a obwody zaczynały się już od 60cm. Było to wówczas niespotykane, inne i dziwne. My jednak bardzo wierzyłyśmy w naszą misję, jaką było zapewnienie każdej kobiecie pięknego wyglądu, a przede wszystkim – komfortu. Miałyśmy silne poczucie, że dobrze dobrana bielizna w idealnym rozmiarze daje świetne samopoczucie, pewność siebie, ogromną wygodę. Stanowi też podstawę, dzięki której lepiej leży każdy ubiór. Nie pomyliłyśmy się! Wkrótce kobiety zaczęły doceniać naszą indywidualną pomoc, godziny spędzane w przymierzalni. Zyskałyśmy grono wiernych Klientek.

Z czasem poszerzałyśmy nasz asortyment o nowe produkty, podejmowałyśmy współprace z kolejnymi markami. W ostatnich tygodniach wprowadziłyśmy rewolucyjną usługę modelowania biustu do wymagających kreacji, czyli BraNOTbra. Kolejny raz jesteśmy pionierkami na rynku – usługa ta jest dostępna dopiero w kilku miejscach w Polsce.

Te lata napawają nas niesamowitą dumą. Nie zawsze było lekko, ale praca z kobietami daje nam niesamowitą satysfakcję. Mamy na koncie tysiące zadowolonych Klientek, które niejednokrotnie przyznają, że odmieniłyśmy ich życie i postrzeganie siebie. Widzimy, jak dobra bielizna przemienia kompleksy w atuty. Nieustannie szerzymy też wiedzę związaną z profilaktyką raka piersi. 

10 lat to dla nas ogromny sukces. 2 lutego planujemy dużą imprezę urodzinową. Dla każdej Klientki mamy przygotowane prezenty, będzie pyszny tort i szampan. Przez cały kolejny tydzień będzie można też liczyć na duże rabaty! Do 9 lutego każdy, kto zrobi zakupy w naszym salonie, weźmie również udział w losowaniu atrakcyjnych nagród o łącznej wartości kilku tysięcy złotych! Naszymi sponsorami są: Forma Fitness Częstochowa, Żan Galeria Piękna, Centrum Zdrowia i Urody NAOMI, polski dystrybutor marki Panache Lingerie, polski dystrybutor marki Freya, Nessa, Mary Kay, Gabinet Dietetyka i Żywienie Małgorzata Stanior, Pani Kula i Es Stella. Przygotowałyśmy jeszcze kilka niespodzianek – przyjdź i przekonaj się sama

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *