Planujesz odpoczynek i relaks? Hotel Ostaniec jest idealnym miejscem do spędzenia pobytu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Znajduje się w jej ścisłym centrum, co umożliwia bezpośrednie wyruszenie na liczne wycieczki po szlakach turystycznych. Wokół znajduje się dużo zieleni i strefa wellness.

 

Wśród pakietów, które oferuje hotel, warto zwrócić uwagę na pakiet 3 doba – za „złotówkę”. Ta wyjątkowa promocja zimowa zawiera: 3 noclegi (z czego ostatni jest w cenie 1 PLN!), 3 śniadania w formie serwowanej lub bufetu szwedzkiego, codzienne seanse w strefie Saun – sauna fińska, łaźnia parowa, sauna aromatyczna, jacuzzi. Oferta jest doskonała dla rodziców z dziećmi, ponieważ na terenie hotelu dostępny jest pokój zabaw dla dzieci. Dodatkowo hotel oferuje także nieograniczony dostęp do Wi-fi oraz możliwość skorzystania z dozorowanego parkingu.

 

Atrakcje zimowe, które można znaleźć w okolicy, to między innymi: wyciągi narciarskie (Morsko, Cisowa, Smoleń), bulderownia – czyli nowoczesna ścianka wspinaczkowa, znajdująca się jedynie 100 metrów od hotelu oraz kulig w jurajskich plenerach z ogniskiem i kiełbaskami.

 

Ofertę 3 doba – za „złotówkę” można znaleźć pod linkiem:

 

https://www.ostaniec.com.pl/ceny-i-pakiety/szczegoly-oferty?OfferID=244316

 

Nr telefonu do hotelu: +48 604 196 148

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *