Ślub znajomych lada moment. Kwestię prezentu macie z głowy – koperta z pieniędzmi. A może lepiej odejść od tej tradycji i postawić na wyszukaną niespodziankę?

Uważacie, że nie ma oryginalnych prezentów ślubnych, które mogłyby zaskoczyć nowożeńców? Nic bardziej mylnego! Oczywiście nie mamy tu na myśli prezentów typu sprzęt AGD, czy zastawa stołowa.

Nic z tych rzeczy. Idealnym pomysłem będzie na przykład prezent w postaci przeżyć. Pomyślcie sami – weekendowa podróż poślubna do SPA, albo niewielkiej miejscowości, gdzie można odciąć się od świata i zregenerować siły. Czyż nie brzmi kusząco? Jeśli natomiast nowożeńcy fascynują się sztuką można im podarować wyjątkową rzeźbę, czy trudno dostępny obraz. Dużym zaskoczeniem będą z pewnością też takie upominki, jak np. kurs tańca czy bilety na wyjątkowy koncert. Oczywiście ważne, aby prezenty były przemyślane i dobrane pod osobowość i zainteresowania obdarowanych. Jeśli nie mamy kompletnie pojęcia, co kupić, nie ryzykujmy i postawmy na kopertę z pieniędzmi. Jest też inne rozwiązanie – inspiracji prezentowych można też szukać w serwisach sprawdź tutaj.Znajdziemy tam dosłownie wszystko! Spersonalizowane upominki na każdą okazję. Szeroki wachlarz propozycji pomoże nam wybrać prezent idealny – gwarantujemy!

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *