Rak- Poznanie nowej ciekawej osoby, która okaże wam znaczne zainteresowanie. Widać podryw, oraz flirt z jej strony. Osoba ta też przypadnie wam do gustu. Szansa na nawiązanie relacji. Osoba dość rozmowna, a także wrażliwa. Karty ostrzegają przed zwlekaniem w załatwianiu spraw urzędowych, majątkowych czy też urzędowych. To może się na was zemścić. Na szczęście w tym miesiącu nie musicie martwić się słabą kondycją psychofizyczną.

 

Strzelec- Bardzo zmienne odczucia będą wam towarzyszyć tego miesiąca. Unikajcie za wszelką cenę kłótni, oraz intryg, bowiem rezultaty ich nie wyjdą na waszą korzyść. Musicie uważać, aby nie nie stać się ofiarą czyjejś manipulacji. Szczególnie chodzi o złośliwe plotki na wasz temat. W miłości widać spokój i stabilizację. Generalnie nie jest to dobry miesiąc na poznawanie nowych osób. Będzie czuć natomiast przypływ energii fizycznej.

 

Baran – Widać u was bardzo duży przypływ energii. Widać odblokowanie na poziomie serca. Jest to dobry miesiąc na odnowienie starych kontaktów. Dobre wibracje na odtworzenie starych przyjaźni, a nawet zakończonych związków. To także dobry okres na wyznanie nie miłości osobom, które wpadły nam w oko. Warto się odezwać do kogoś, kogo nam brakuje. Zawodowo miesiąc zapowiada się całkiem dobrze. Widać możliwość przypływu gotówki.

 

 

Byk- Karty Pokazują ostrzeżenie przed gwałtownymi działaniami. Unikaj gwałtownych, niepewnych ruchów. Staraj się działać systematycznie. Ciężko będzie tobie zrealizować wszystkie cele już w tym miesiącu. Nie jest to też dla was dobry miesiąc na okazywanie uczuć czy też kształtowanie związków. W rozmowach z bliskimi bądźcie powściągliwi. Strzeżcie się, także wyjawiania tajemnic, oraz sekretów należących do innych osób. Finansowa i zawodowa stabilność.

 

Lew – Bardzo dobry okres na stworzenie poważnego, długotrwałego związku. W tym miesiącu nie wahajcie się z wyznawaniem swoich uczuć. Jest to bardzo dobry okres, który pozwoli związać się wam z kimś, na kim wam bardzo zależy. W życiu zawodowym czeka was spokój i stabilizacja. Czeka was mocny przypływ energii witalnej. To dobry okres na kreacje nowych dalekobieżnych planów. W Lutym będziecie cechować się bardzo dużą pomysłowością.

 

Strzelec – Dobry okres na wykorzystanie urlopu. W tym miesiącu powinniście poważnie odpocząć od pracy, oraz stresu. Ciężka praca ponad stan nie jest dla was wskazana. Tutaj wskazany jest wyjazd i spędzenie czasu z bliskimi. Wasze związki będą kwitnąć. W pracy czeka was dobra atmosfera, a także świetne wyniki. Karty jednak przestrzegają przed dużymi inwestycjami finansowymi. Jest to czas na bycie z rodziną.

 

Waga – Oczekujcie na niespodziewaną wizytę starych znajomych lub dalszej rodziny. Będzie to spotkanie niezapowiedziane. Czekają was zmiany w pracy. Macie dużą szansę na awans, lecz nie naciskajcie na szefa. Dla przedsiębiorców jest to niezły okres, aczkolwiek bez jakiś finansowych szaleńczych zysków. Warto w tym miesiącu zacząć realizować swoje zaległe plany i marzenia. Miły czas dla par. Duża szansa na wzajemne wyjaśnienie sobie pewnych spraw.

 

Bliźniaki – Świetny okres na odcięciem się od długotrwałych, męczących problemów. Idealny moment na ruszenie do przodu. W tym miesiącu masz olbrzymią szanse na całkowitą realizację swoich nawet najśmielszych planów. W miłości widać odświeżenie waszych relacji. Widać nagły, nieoczekiwany przypływ gotówki. Również wasze inwestycje finansowe okażą się wielkim sukcesem. To jest też czas na dalsze inwestowanie. Bardzo silnie odczuwanie energii witalnej.

 

Koziorożec – Ostrzeżenie przed nadmiernymi stanami depresyjnymi. Karty odradzają wam wszelkie kłótnie, oraz zwady. Widać rozsiewanie plotek na wasz temat. Ludzie gadają za plecami. W tej sytuacji nie możecie dać się wciągnąć w tą grę. Nie wchodźcie również w żadne ciemne interesy. W relacjach kłótnie, oraz waśnie. Nie warto ich nawarstwiać. Słaby okres do poznania kogoś nowego, czy też do tworzenia związku z kimś bliskim.

 

Ryby – Praca będzie wam sprawiać trudności. Będziecie odczuwać brak satysfakcji z wykonywania swoich codziennych czynności zawodowych. Poczucie frustracji i wyczerpania, oraz negatywnych emocji w stosunku do współpracowników. W miłości nieco lepiej. Widać spokój, oraz stabilizację uczuciową. Warto pomyśleć nad zmianą pracy. Brak sił witalnych. Duża chęć odpoczynku. Wyjazd dłuższy może być dla was tak naprawdę jedynym ratunkiem.

 

Wodnik – Olbrzymi zastrzyk energii. Widać bardzo dużo twórczego działania. Sukcesy artystycznie, oraz biznesowe. Olbrzymia szansa na nawiązanie romansu z nowo poznaną osobą. Znajdziecie dużo czasu na odpoczynek i relaks. Możliwość pogodzenia się z dawnym wrogiem. Branie udziału w nowych przedsięwzięciach. Warto prowadzić inwestycje na dłuższy okres czasowy. Możesz liczyć na silne zauroczenie.

 

Skorpion – Luty dla skorpionów to czas zadumy i poszukiwania swojej drogi. Jest to okres duchowej zadumy i odkrywania samego siebie. W tym miesiącu możecie liczyć na regenerację ciała, oraz ducha. W końcu uda wam się znaleźć odpowiedzi na dręczące was pytania. Nie jest to dobry okres na wszelkiego rodzaju romanse. Również sprawy zawodowe nie powinny was w tym miesiącu zbytnio absorbować. Jeżeli chodzi o miłość to będzie poszukiwać jej większego sensu.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *