Czasy, kiedy prowadzenie firmy było domeną mężczyzn, minęły bezpowrotnie. Kobiety stoją na czele już co trzeciego biznesu w Polsce, a ich liczba stale rośnie. Jesteśmy przedsiębiorcze, zdeterminowane i ciężko pracujemy, by osiągnąć sukces. Zobacz, jak się wyróżnić na tle konkurencji, znaleźć potencjalnych klientów i wypromować swoją markę lub usługę m.in. przy pomocy sieci społecznościowej BrainMakeover.online!

Sposoby promowania kobiecego biznesu lub usługi

Odważyłaś się zawalczyć o swoje marzenia i założyłaś firmę lub zostałaś freelancerką. Zapewne już wiesz, że to dopiero pierwszy, najłatwiejszy krok, do stania się niezależną kobietą, czerpiącą korzyści z bycia na swoim. By świat dowiedział się o Tobie, Twojej innowacyjnej marce lub nowatorskich usługach, niezbędna jest odpowiednia promocja i poszerzanie swojej sieci kontaktów biznesowych. W zależności od tego, jakim dysponujesz budżetem na reklamę, możesz wykorzystać różne metody. korzyści kobiecy biznes

Kiedy masz duży budżet na promocję

Sposobów na promocję marki i usług jest wiele. Niestety, jak to w życiu bywa, o możliwościach z ich skorzystania decydują zasoby finansowe, jakimi dysponujesz w swojej firmie. Jeśli masz przeznaczony znaczny budżet na reklamę i promocję, do sprawdzonych i tradycyjnych metod należą m.in.: ulotki i nalepki reklamowe, oryginalne gadżety promocyjne, bywanie na branżowych eventach i konferencjach oraz uczestnictwo w organizowanym podczas tych wydarzeń networkingu. Kolejnymi miejscami, gdzie możesz reklamować swoją markę i usługi są artykuły w prasie, spoty radiowe, reklamy telewizyjne i internetowe.

 

Gdy masz ograniczony budżet na promocję

Jako właścicielka kobiecego biznesu lub freelancerka zapewne doskonale sobie zdajesz sprawę, że posiadanie osobistej strony WWW, sklepu internetowego oraz profili w mediach społecznościowych to podstawa, by być widoczną w sieci.

Jeśli szukasz nowych, bezkosztowych, możliwości promowania swojej firmy oraz chciałabyś nawiązać wartościowe biznesowe relacje z innymi przedsiębiorczymi kobietami, wspaniałe możliwości oferuje BrainMakeover.online – nowoczesna sieć społecznościowa dla kobiet biznesu, w której promujesz swoją markę i usługi za darmo! Dzięki platformie masz możliwość zaprezentować siebie i swoje umiejętności oraz umieścić profil firmowy w katalogu usług dla kobiecych biznesów. Obecność marki w katalogu usług niewątpliwie zwiększa Twoją widoczność i pozwala potencjalnym klientkom nawiązać z Tobą szybki kontakt poprzez platformę lub przejście na stronę. Możesz tworzyć oferty specjalne dla innych użytkowniczek, prowadzić własny klub o tematyce związanej z usługami oraz (jeśli Twoja firma będzie wyróżniona na stronie głównej) uczestniczyć w programie mastermind.  

Anna Abramowska

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *