kalendarz walentynki (3)

Zbliżają się Walentynki, czyli ulubiony dzień zakochanych. Większość z nas z niecierpliwością czeka na ten wyjątkowy czas. Inni nie przepadają za tym dniem. Ale czy w Walentynki czy w inny dzień warto okazać Ukochanej żonie, narzeczonej czy partnerce – jak jest dla nas ważna i zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem. Co przyda się na pewno każdej pracującej mamie? Co wybrać? Oto nasz pewniak.

Kalendarz 2020 na prezent na Walentynki – jak go wybrać?

Wybierając kalendarz pomyślmy o tym, w jakich sytuacjach będzie on wykorzystywany. Jeśli nasza bliska osoba jest mamą, pracuje  lub prowadzi własny biznes – ma na pewno wiele spraw na głowie. Większość z nich musi gdzieś zapisać i mieć pod ręką, tak aby rozplanować wszystkie zadania i o niczym nie zapomnieć.

Ważne jest także, jakie informacje będą w nim zapisywane. Terminarz z układem dziennym lub tygodniowym będzie odpowiedni dla kogoś, kto kalendarz wykorzystuje jako narzędzie przy planowaniu swojego dnia oraz zapisania ważnych terminów w przyszłości. Może być to też, miejsce dowodzenia różnymi sferami życia. Jeśli będą tu zapiski notatek, planowanych celów, czy lista zadań to szukajmy czegoś z odpowiednio rozpisanymi stronami i układami.

Kalendarz #BiznesMamy 2020 – dlaczego właśnie ten

Dobry planner to podstawa codzienności każdej bizneswoman. Dzięki niemu jest ona w stanie zaplanować zadania. Kalendarz spełnia ściśle określony cel – pamięta o sprawach Mam, nie tylko tych związanych z prowadzoną działalnością. Robi zdecydowanie więcej, gdyż przede wszystkim pomaga w organizacji życia. Dlatego ważne jest, by miał on przejrzysty układ i sporo wolnego miejsca, gdyż pracujące mamy pracują dwa razy więcej. Łączą życie osobiste z pracą zawodową, co wcale nie jest takie łatwe.

Kalendarz #BiznesMamy 2020 to miejsce, które pomieści zarówno notatki biznesowe, jak i sprawy ze strefy prywatnej. Śmiało można w nim rozpisać nawet organizację urodzinowego przyjęcia dla dziecka. To już 3 edycja tego wyjątkowego kalendarza, który jak co roku pozostaje w bardzo biznesowym i kobiecym stylu. To, co czyni go wyjątkowym to fakt, że w środku znalazło się miejsce na plany oraz notatki na kolejne miesiące, plannery tygodniowe i zapiski podsumowujące kolejne sukcesy. Odpowiednia organizacja to krok ku naszemu rozwojowi. Uporządkowana głowa pracuje zdecydowanie lepiej i wydajniej, a zaoszczędzony czas Twoja druga połowa będzie mogła poświęcić Tobie i Waszej rodzinie.

 

Do 15 lutego 2020 roku – 10% na kalendarz na stronie www.martagargas.pl

Kod: WALENTYNKI

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *