moja pasja mój biznes książka biznes online

Marketing online jest ważną częścią współczesnego środowiska biznesowego. Nie da się ukryć, że jest to złożony proces, który obejmuje szeroki zakres działań związanych z promowaniem produktów i usług przez internet. Wielu ekspertów twierdzi, że wykorzystanie dostępnych technologii internetowych do celów marketingowych może mieć wpływ na wzrost przychodów i wzmocnienie pozycji rynkowej. Od czego zacząć, jak dobrze zaplanować strategie i działania biznesu online? Z których narzędzi warto korzystać? Jak sprawdzać efekty? Na te i inne pytania znajdziesz w książce “Moja Pasja Mój Biznes” autorstwa Magdaleny Pawłowskiej i Ewy Chodakowskiej.

Dla kogo jest ta książka?

Marketing online ma ogromny potencjał, aby przynieść firmie wymierne korzyści. Może służyć do budowania świadomości marki, zwiększenia ruchu na stronie internetowej i pozyskiwania nowych klientów. Jednakże, aby osiągnąć sukces, trzeba być cierpliwym i konsekwentnie wykorzystywać narzędzia i techniki marketingu online, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. “Moja Pasja Mój Biznes” to praktyczny podręcznik, dla osób które chcą zmienić swoje życie, zacząć zarabiać konkretne pieniądze i mieć czas dla siebie i najbliższych.  Pozycja idealna dla osób, które poszukują nowej drogi w świecie online marketingu. Chcą tworzyć wartościowe produkty online, dzielić się swoją wiedzą i zarabiać na niej. Potrzebują jasnych i precyzyjnych wskazówek, konkretnych i wartościowych tematów. To książka dla osób, które chcą zacząć budować biznes w sieci lub rozwijać już istniejący.  

Co znajdziesz w książce?

Autorkami książek są Magdalena Pawłowska, ekspertka online marketingu, prekursorka kursów online, przedsiębiorczyni oraz pionierka fitnessu i zdrowego stylu życia Ewa Chodakowska. 

Każdy rozdział zaczyna się ciekawą, motywującą historią Ewy Chodakowskiej.  W nawiązaniu, do tego Magdalena Pawłowska w jasny i precyzyjny sposób rozpisuje wszystkie istotne zagadnienia, które warto wprowadzić w swoim biznesie. Dzieli się wiedzą, pokazuje przykłady i zachęca do wykonania ćwiczeń i zadań, które pomogą zrozumieć czy utrwalić dany temat.

Książka “Moja Pasja Mój Biznes” krok po kroku poprowadzi Cię przez najważniejsze elementy strategii marketingowej.  Oprócz wartościowej treści i przydatnych wskazówek, masz ćwiczenia które pozwolą zobrazować Ci Twój cel działania, nakierują i utrwalą materiał. Jest to wartościowy poradnik, który porusza takie zagadnienia, jak budowanie marki osobistej, komunikacji online, praktyk na temat mierzenia się z hejtem. W szczególności skupia się na budowaniu wizerunku eksperta, dzielenia się swoją wiedzą. Dowiesz się jakie produkty online są najlepsze dla Ciebie, jak z nich korzystać i docierać do odbiorców. Nauczysz się jak prawidłowo wyceniać swoje produkty czy usługę, stworzysz jasną i przejrzystą ofertę.

Chcesz wiedzieć więcej: https://mojapasjamojbiznes.pl/

moja pasja mój biznes książka biznes online

Magdalena Pawłowska 

prekursorka kursów online w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka bestsellerowej książki Jedna kampania do wolności (nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 roku w konkursie Economicus) oraz współautorka wraz z Ewą Chodakowską książki Moja Pasja Mój Biznes, prowadząca podcast Marketing MasterClass®, twórczyni Kampanii WOW – największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online.

Na swoim koncie ma wielomilionowe kampanie sprzedażowe. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100 000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION!

Współpracuje z ekspertami, pomagając im w budowaniu biznesów opierających się na sprzedaży e-produktów. Znani autorzy, trenerzy i osobistości ze świata show-businessu korzystają z jej rad, aby zmonetyzować swoją obecność w internecie.

Jej motto: Dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Więcej na:

www.magdalenap.com

 

Materiał prasowy

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *