Jesteś bezrobotny? Czujesz wypalenie zawodowe ? Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy?

Z pomocą przychodzi lokalna firma Macro-Work – agencja pracy tymczasowej.
Firma Macro-Work w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia.

– Rekrutujemy do różnych branż i przedsiębiorstw. Poszukujemy zarówno pracowników fizycznych. jak i specjalistów, m.in. w branżach automotive, produkcyjnej, handlowej, przemysłowej czy spożywczej – wylicza Aneta Janik-Barciś, prezes firmy Macro-Work.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze rekruterów pracujących w Macro-Work , szybko jesteśmy wstanie wyłonić specjalistów, a poszukującym pracę znaleźć stanowisko, które będzie spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kandydata. Można nas odwiedzić m.in. w Częstochowie na ul. Dekabrystów 35B i skonsultować CV pod względem poprawności. Podpowiemy, jak przygotować się do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej i co kandydat powinien wiedzieć na temat pracodawcy u którego będzie wykonywać pracę. Te usługi jak i samo znalezienie pracy odbywa się bezpłatnie. Gdy kandydant do pracy zdecyduje się na podjęcie pracy w danej firmie, podpisuje z nami umowę o pracę tymczasową. Warto jednak zaznaczyć, że pracownikowi tymczasowemu przysługują takie same świadczenia, jak pracownikowi zatrudnionemu bezpośrednio przez pracodawcę.
Macro-Work proponuje również pracę na umowę cywilnoprawną. Jest ona dedykowana przede wszystkim uczniom i studentom. Dlaczego? Ze względu na elastyczne dni i godziny pracy.

– Dla ułatwienia komunikacji z pracownikami, uruchomiliśmy program, przez który pracownik może podpisać z nami umowę online, bez wychodzenia z domu. W programie tym istnieje również możliwość podania swojej dyspozycyjności i rozliczenia przepracowanych godzin – podkreśla Prezes Macro-Work.

Najważniejszym elementem, który wyróżnia firmę na tle konkurencji jest indywidualne podejście do klienta. Specjaliści dopasowują oferty do potrzeb konkretnej osoby. Więcej informacji na temat firmy oraz aktualne oferty pracy możemy znaleźć na profilu facebookowym firmy https://www.facebook.com/macroworkPL/, na stronie www.macrowork.pl oraz bezpośrednio w siedzibie firmy.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *