Gdy rozpoczynałam pracę zdalną, wydawało mi się, że nareszcie będę miała więcej czasu dla siebie, w tym na gotowanie zdrowych, odżywczych posiłków. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna – po całym dniu spędzonym w domu, kompletnie nie miałam nastroju na stawanie przy garnkach i żmudne przygotowywanie żywności. Coraz częściej zdarzało mi się sięgać po produkty typu fast-food, co oczywiście odbiło się na moim zdrowiu: waga szła w górę, zaś mój poziom energii wyraźnie spadał. Wiedziałam, że trzeba było coś z tym zrobić, i to szybko.

Pomoc nadeszła z nieoczekiwanej strony. Kilka miesięcy temu, w sieci natknęłam się na catering Pszczyna Fit Apetit, działający w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Dieta pudełkowa była dla mnie zupełną nowością, ale – zachęcona przejrzystą stroną internetową – postanowiłam sprawdzić, o co w tym wszystkim chodzi.

Pierwsze kroki z cateringiem dietetycznym

W ofercie Fit Apetit, znajdziemy aż 13 różnych programów żywieniowych: tych stworzonych z myślą o zgubieniu dodatkowych kilogramów, diet wegańskich, bezglutenowych i wegetariańskich, jak również specjalistycznych diet pudełkowych dla sportowców, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Każda z nich zawiera menu na cały tydzień, więc łatwo sprawdzimy, czy dany catering dietetyczny nam odpowiada. Jadłospis opracowywany jest przez zespół doświadczonych dietetyków, dlatego możemy mieć pewność, że jedzenie pudełkowe dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Kolejną zaletą Fit Apetit jest wygoda. Dieta pudełkowa z dostawą to oszczędność czasu: dzięki temu, nie musiałam organizować sobie czasu na gotowanie, a wszystkie posiłki trafiały do mnie w formie gotowej do spożycia. Co najważniejsze, catering pudełkowy Fit Apetit pozwalał mi wybrać swoje ulubione dania spośród kilkunastu propozycji – osobiście nie przepadam za szpinakiem i grzybami, dlatego na tym etapie mogłam zrezygnować ze wszystkich potraw zawierających te składniki.

Dieta pudełkowa w praktyce

Catering dietetyczny z dostawą do domu, okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdego dnia, pod moim adresem, pojawiał się zestaw pięciu wyśmienitych posiłków o niskiej zawartości kalorycznej, przygotowanych z najświeższych składników i doskonale przyprawionych. Chociaż na początku obawiałam się, że dieta pudełkowa nie będzie mi smakowała, z Fit Apetit kompletnie nie miałam tego problemu – okazuje się, że zdrowe jedzenie wcale nie musi być nudne.

Po pięciu miesiącach korzystania z jedzenia pudełkowego, zauważyłam także jej rezultaty. Zbędne kilogramy ulotniły się jak ręką odjął – dzięki cateringowi dietetycznemu, mogłam bez trudu wcisnąć się w ubrania sprzed lat. Na dodatek, poprzez uzupełnienie diety o cenne makro- i mikroelementy, poprawiła się kondycja moich włosów i skóry. Dieta pudełkowa ma również wpływ na moje samopoczucie: czuję, że mam teraz więcej energii i lepszy nastrój, a uczucie ociężałości, które dawniej było moim nieodłącznym towarzyszem, zniknęło na dobre. Polecam catering dietetyczny Fit Apetit wszystkim osobom, które zauważyły u siebie podobne problemy – to naprawdę udany wybór.

Sprawdź również:

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *