Chyba najważniejszym celem każdego udanego wesela, nie tylko w Częstochowie, jest jak najlepsza zabawa zaproszonych gości. Co zrobić, aby bawili się jeszcze lepiej i wrócili do domów w jeszcze lepszych humorach? Przedstawiamy oryginalną atrakcję weselną, która cieszy się coraz większym powodzeniem wśród organizatorów wesel w całej Polsce.

Karykaturzysta na weselu

Karykatury na weselu? O ile na ten pomysł niektóre pary młode i ich rodziny wpadają, z góry go przekreślają jako nie najlepszy. Nie dlatego, że to (jak się zaraz przekonasz) znakomita atrakcja weselna lecz dlatego, że często kierujemy się stereotypami. Wyobrażeniami, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Laikom, którzy pobieżnie zetknęli się z zawodem karykaturzysty czy portrecisty (np. na zakopiańskich Krupówkach) najczęściej wydaje się, że na wykonanie jednej dowcipnej podobizny potrzeba przynajmniej kwadransa. Przy setce gości wesela, będzie potrzebna ponad doba czasu! Błąd. Co powiesz, jeśli na narysowanie setki gości wesela wystarczą zaledwie 4 godziny? Czy nadal uważasz, że karykaturzysta na weselu w Częstochowie, to kiepski pomysł?

> Karykaturzysta na wesele – informacje

Najszybszy karykaturzysta na wesele

Taką szybkością rysowania może poszczycić się wyjątkowy karykaturzysta eventowy z Polski. Nic dziwnego, że po jednej z imprez na których rysował w Nowym Jorku (bo jest zapraszany nie tylko na imprezy w Polsce) tamtejsza prasa pisała, ze jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Zaczynasz inaczej podchodzić do pomysłu pt. karykaturzysta na wesele? Pora poznać znanego karykaturzystę eventowego Szczepana Sadurskiego z Karykatury.com, który w ostatnich latach uświetnił ponad pół tysiąca imprez.

O tym, że od wielu lat tworzy rysunki i karykatury drukowane w najpoczytniejszych polskich gazetach i czasopismach, wielu Polaków wie. Mało kto jednak wie, że ten nagradzany artysta, zapraszany do programów telewizyjnych i udzielający wywiadów, zasłynął też z rysowania karykatur na żywo i jest w tym mistrzem.

Atrakcja na wesele w Częstochowie

Każdy z nas uwielbia oglądać dowcipne podobizny znanych osób oraz swoich znajomych. Każdy, kto ma dystans do siebie, z radością i szerokim uśmiechem na twarzy przyjmuje także udaną karykaturę swojej twarzy. Myliłby się jednak ten kto sądzi, że karykatura w wykonaniu każdego karykaturzysty będzie udana i sprawi taką samą radość.

Aby zostać mistrzem karykatury, trzeba wielu lat pracy i wielu tysięcy stworzonych karykatur czyli ogromnego doświadczenia. Różnica talentu, pracowitości i poziomu artystycznego u twórców karykatur jest ogromna. O dziwo, różnica w cenach ich usług – nie jest duża. Dlatego jeśli planujesz zaprosić karykaturzystę na wesele w Częstochowie, w województwie śląskim lub innym miejscu Polski, nie próbuj oszczędzać niedużej kwoty, ale postaw na jakość. Uśmiech oraz radość w oczach gości Twojego wesela na widok swojej karykatury oraz karykatur innych narysowanych na weselu osób potwierdzą, że wybrałaś/wybrałeś artystę najlepszego z możliwych. Nie tylko będą się świetnie bawić podczas pozowania i podziwiania, jak artysta błyskawicznie wyczarowuje śmieszne portrety. Wrócą też do domów z wyjątkową pamiątką,  która będzie im przypominać o wspaniałym weselu, na którym się bawili.

Atrakcja weselna – kiedy ją załatwić?

I tu niespodzianka, o ile wcześniej nie znałaś/znałeś realiów branży weselnej oraz zawodu karykaturzysty eventowego. Mistrz kreski z Karykatury.com pierwsze rezerwacje przyjmuje na 2 lata przez planowaną imprezą. Na rok przed terminem sporo terminów ma już zajętych. Dlatego o najlepszym karykaturzyście na wesele w Częstochowie, Katowicach czy Śląsku, warto pomyśleć z dużym wyprzedzeniem.

Artykuł Partnera

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *