Czasy standardowych, narożnych kabin prysznicowych już dawno odeszły w zapomnienie. Ich miejsce zajęły nowoczesne kabiny, charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem, innowacyjną technologią oraz funkcjonalnością. Które modele są najmodniejsze? Na które warto postawić? Podpowiadamy!

Zarówno posiadacze małych łazienek, jak i wielkich salonów kąpielowych pragną, by ich pomieszczenia zachwycały oryginalnym i gustownym designem. Eleganckie i przyjemne dla oka umilają chwile, które tam spędzamy. Najważniejszym elementem są w nich oczywiście kabiny prysznicowe. Pole do popisu w tym zakresie mamy ogromne – producenci wręcz prześcigają się w coraz to nowszych propozycjach. Dzięki temu różnorodność modeli i bogactwo wykończeń umożliwia znalezienie rozwiązania idealnie dopasowanego do danego pomieszczenia. Możemy również zlecić wykonanie projektu dostosowanego do naszych indywidualnych wymagań. Taką możliwość daje nam na przykład firma iSZKŁO, która proponuje kabiny zarówno standardowe, jak i niestandardowe o różnym kształcie lub z różnymi wycięciami – kabiny prysznicowe na wymiar. Do każdej możemy dobrać odpowiedni system mocowań – zawiasy, systemy przesuwne, uchwyty, profile.

Wszystkie okucia jak i ich wykończenie można dobrać samemu.

Które z proponowanych kabin cieszą się największą popularnością – nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale i niesamowity wygląd? Już spieszymy z odpowiedzią.

kabina nr 15.

Prym wiedzie ścianka prysznicowa WALK-IN wykonana ze szkła bezpiecznego hartowanego Timeless. Specjalna powłoka ułatwia czyszczenie i zapobiega powstawaniu kamienia. Kabina mocowana jest za pomocą aluminiowego profilu dającego efekt ramki. Tego typu ścianka idealnie wpasuje się w pomieszczenia typu LOFT. Koszt kompleksowej usługi wykonania oraz montażu ścianki to 1600 zł brutto.

kabina nr 30.

Dużym zainteresowaniem cieszy się też kabina prysznicowa narożna z drzwiami rozwieranymi. Jest ona wykonana ze szkła bezpiecznego hartowanego Float. Minimalistyczne mocowania kabiny zrobione są z mosiądzu. Tego rodzaju konstrukcja gwarantuje swobodne otwieranie oraz zamykanie drzwi. Koszt kompleksowej usługi wykonania oraz montażu kabiny to 2900 zł brutto*.

kabina nr 51.

Klienci chętnie stawiają również na kabinę prysznicową liniową z podwójnymi przesuwnymi drzwiami o bardzo minimalistycznym wyglądzie. Jest ona wykonana ze szkła bezpiecznego hartowanego Timeless. Podwójne, rozsuwane drzwi kabiny ułatwiają codziennie użytkowanie. Co istotne, stałe ścianki kabiny są klejone do ściany – dzięki temu możemy je bez problemu czyścić. Na dodatek specjalna powłoka zapobiega powstawaniu kamienia. Koszt kompleksowej usługi wykonania oraz montażu kabiny to 2800 zł brutto*.


kabina nr 52.

Niezwykle modna jest też kabina prysznicowa narożna z drzwiami przesuwnymi. Została ona wykonana ze szkła bezpiecznego hartowanego Timeless. Zastosowany system posiada mechanizm tłumiący. Dzięki temu hamuje on delikatnie i cicho prędkość skrzydła przesuwnego na odcinku kilku centymetrów, zapobiegając w ten sposób głośnemu uderzeniu drzwi i wibracjom. Jest on idealnie zamaskowany. Tego rodzaju kabina charakteryzuje się dużą funkcjonalnością oraz szczelnością. Koszt kompleksowej usługi wykonania kabiny to 5600 zł brutto*.

kabina nr 84.
Warta uwagi jest również nowoczesna, funkcjonalna oraz stylowa kabina narożna z drzwiami rozwieranymi, wykończona eleganckimi mocowaniami w kolorze czarnym matowym. Została wykonana ze szkła bezpiecznego hartowanego Timeless. Idealnie wpisze się w industrialne oraz loftowe aranżacje wnętrz. Koszt kompleksowej usługi wykonania oraz montażu kabiny to 3997 zł brutto*.

*Ceny dotyczą konkretnych modeli wykonanych na zamówienie (na zdjęciach).

Zdjęcia od iszklo.pl

Artykuł powstał przy współpracy z portalem iszklo.pl

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *