Poszukujecie sposobu na odnowę i relaks w stanie nieważkości? Teraz to możliwe dzięki JURA Floating. Jest to nowe i jedyne tego typu miejsce w okolicach Częstochowy. Tylko tutaj odkryjecie dobroczynne działanie terapii floatingowej.

Floating to najbardziej relaksujące doznanie. Terapia polega na unoszeniu się na powierzchni wody – zawierającej leczniczą sól Epsom, odznaczającą się wysoką zawartością magnezu i siarki – w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Dzięki zastosowaniu temperatury wody i powietrza tożsamej z temperaturą ciała, odczuwasz idealny stan i odprężenie. To wszystko sprawia, że masz wrażenie lewitacji. Odcinając bodźce świata zewnętrznego, poczujesz kojący spokój, a napięcie nagromadzone w twoim ciele zacznie zanikać.

Floating to przede wszystkim świetny sposób na odstresowanie, złagodzenie bóli mięśni, kręgosłupa i stawów, poprawę snu, wsparcie rehabilitacji pourazowej, wzmocnienie włosów i paznokci oraz wygładzenie skóry. Z sesji floatingowych będą również zadowoleni sportowcy, kobiety w ciąży oraz pasjonaci różnych form medytacji.

Obejrzyj film na YouTubeo Floatingu

JURA Floating

Wręczycka 118, 42-202 Częstochowa

Tel. 515 339 814

www.jurafloating.pl

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *