damskie torebki props

Która z nas nie lubi torebek, niech pierwsza rzuci kamieniem. Jak dobrze wiecie tworzę swoją markę od ponad 2 lat i torebek nadal nie mam dość. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ projektuję torebki tak, aby nigdy nam się nie znudziły.

Jeżeli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby, oznacza to, że szukasz prezentu wyjątkowego i niepowtarzalnego. Czegoś co spełni normy najwyższej jakości. Podarunku przydatnego przez długi czas. Produktu, który będzie wyglądać jak milion dolarów. Czegoś na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że w obecnie panującej sytuacji, warto wybierać produkty rodzimych marek. Wybierając polskie produkty wspierasz rozwój polskiej gospodarki i przyczyniasz się do zwiększenia liczby stanowisk pracy! A to przecież tak ważne!

Polska marka PROPS oferuje to wszystko. Unikalne i starannie wykonane torebki czy plecaki z najlepszych materiałów, to gwarancja jakości produktu.

Co powinno znaleźć się w idealnej torebce?

Naszym zdaniem w torebce idealnej MUST HAVE to karabińczyk na klucze. Wiecie ile czasu dziennie spędzamy na szukaniu kluczy? Mówimy temu dość i wszywamy karabińczyk na klucze to każdej naszej torebki. Dobre rozwiązanie, prawda?

 

Lubisz torebki worki? Duże? To tak jak my!

Torebka damska PROPS to idealnie zaprojektowane kieszenie w środku tak, aby zmieściły telefon, portfel i ważne dla Ciebie dodatki. Wiesz, że w każdą kieszeń wszywamy gumkę tak, aby nic a nic nie wypadło z Twoich kieszeni? Co więcej! W środku torebki dodaliśmy też kieszeń na zamek, tak dla pewności, że na pewno wszystko tam zmieścisz.

Uważamy też, że dobra torebka damska to taka, która zmieści kilka dobrych butelek wina. Także użyteczność naprawdę mamy na wysokim poziomie.

Małe szczegóły naprawdę wykonują całą pracę.

Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że podszewka w torebce to bardzo ważna sprawa. W Propsie nie tylko nie przyszywamy jej do dna torebki, ale i zrobiliśmy ją z wodoodpornej tkaniny, która jest łatwa w czyszczeniu. A gdy coś Ci się wysypie na samym dnie, możesz ją łatwo wyciągnąć i po prostu szybko wyczyścić.

I wiesz co? Zwróć uwagę na to czy materiał z jakiego wykonana jest torebka jest wodoodporny. Bo przecież nosimy tam ważne dokumenty, i po co się martwić jak złapie nas deszcz?

Piękny wygląd

No i oczywiście najważniejsze, torebka damska musi dopełniać nasze kobiece stylizacje. Pasująca do eleganckiego płaszcza i sportowego dresu. Tak, aby w każdym momencie mogła nam towarzyszyć.

Nasze torebki są wyjątkowe, bo do każdej z nich dodajemy odręcznie pisaną kartkę mocy. Oznacza to, że kolejny punkt o wyjątkowym prezencie – mamy za sobą!

Podsumowując. Idealna torebka to taka, która:
  • Jest wodoodporna
  • Posiada karabińczyk na klucze
  • Ma dużo kieszeni w środku dla lepszej organizacji
  • Pomieści wiele i nadal będzie wyglądać gustownie
  • Podszewka jest łatwa w czyszczeniu i wodoodporna
  • Torebka musi posiadać wygodne i regulowane rączki
  • Idealnie nadaje się na prezent dzięki spersonalizowanej przesyłce

 

Życzę Wam wszystkich pięknych i dobrych wyborów. Pamiętajcie, że polskie marki czekają na Wasze zakupy. A my w PROPSie jesteśmy otwarci na to, aby pomóc Wam z każdym dylematem.

To jak? Głęboki fiolet? Szaleństwo miodowe? A może klasyczna czerń? Dobierz coś wyjątkowego.

Bliskie Ci osoby zasługują na najlepsze upominki.

Torebka damska? Tylko w PROPS

Ściskam,

Joanna – właścicielka marki.

 

Szukaj nas tutaj:

Sklep https://www.props.com.pl/

Facebook https://www.facebook.com/propspl

Instagram https://www.instagram.com/props_pl/

 

Materiały prasowe

 

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *