Walentynki lada dzień, a ty wciąż głowisz się, co podarować ukochanemu? Skorzystaj z naszych podpowiedzi – wśród nich z pewnością znajdziesz propozycję, która spodoba się twojemu wybrankowi.

Walentynkowy prezent musi być dopasowany zarówno do osobowości twojego mężczyzny, jak i stażu waszego związku. Zdecydowana większość panów nie przypomina romantyków rodem z amerykańskich filmów – dawanie im więc figurek i poduszek w kształcie serc, czy pluszowych misiów mija się z celem. Owszem twój mężczyzna grzecznie podziękuje po otrzymaniu podarunku, ale z tyłu głowy pewnie pojawi się myśl: po co mi to. Większą radość z pewnością sprawi mu taki prezent, z którego będzie mógł zrobić pożytek.

Jeśli twój ukochany uwielbia filmy, podaruj mu voucher do kina albo zorganizuj wyjątkowy seans w zaciszu domowym. Może maraton jego ulubionych produkcji? Jeśli jest melomanem, idealnym prezentem będzie płyta lub bilet na koncert.

Panom ceniącym sobie elegancję do gustu z pewnością przypadną portfel, elegancki krawat, muszka, czy nawet spinki do mankietów – zwłaszcza te grawerowane będą strzałem w dziesiątkę.

Fantacy sportu będą natomiast zachwyceni jeśli otrzymają wejściówki na ważny mecz, czy walkę bokserską. Jeśli nasz mężczyzna sam również prowadzi aktywny tryb życia, z pewnością ucieszy się z akcesoriów, które umożliwią mu uprawianie sportu. Twój facet uwielbia biegać? Podaruj mu koszulkę czy spodenki. A może jest miłośnikiem sportów zimowych? Zorganizuj weekendowy wypad na narty, czy deskę.

Panowie – w zdecydowanej większości – cenią sobie dobre alkohole. Wyszukane piwo, butelka dobrego wina, czy markowe whisky na pewno przypadnie do gustu twojej drugiej połówce.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *