To jest podobno sombre proszę państwa
Studio Fryzur Szafrański dodał(a) nowe zdjęcia (5).
Tutaj było bardzo dużo pracy. Trzeba było naprawić przejście kolorów, wyrównać kolor długości, całość została również lekko przyciemniona i nadano jej odcień beżu. Autorem tej pracy jest Kasia Gajda i Patrycja Grabowska. Za wygładzenie i połysk na włosach odpowiada spray X-CURLY oraz olejek HYDRA marki Farmagan.
Studio Fryzur Szafrański
A to foty mojej poprawki
Chciałam tylko wspomnieć że Fryzomania za to dzieło wzięła 250 w domu bez paragonu
A Szafrański naprawił za 220
Sprostowanie: Informacje o poprzednim fryzjerze oraz o cenie zostały podane przez klientkę, która miała wykonaną przez nas metamorfozę, oraz o informację iż nasz zespół nie udostępnia informacji na temat pracy fryzjerów wykonujących prace przed nami.

Facebook Comments Box

3 komentarze

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Gratki. Niewątpliwie będę polecał to miejsce i częściej wpadał by poczytać nowe rzeczy.

  2. W trakcie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Niewątpliwie będę polecał to miejsce i często wpadał by przejrzeć nowe posty.

  3. Świetnie napisane. Chciałbym wyrazić uznanie za Twój trud. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Po prostu super. Będę częściej zaglądał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *