Jak zwrócić na siebie uwagę i co zrobić, aby rzucić faceta na kolana? Wystarczy trochę kokieterii, nieco wiedzy na temat męskiej natury plus kilka sztuczek. Podpowiadamy, jak sprawić, żeby obiekt naszych westchnień nie umiał nam się oprzeć!

1) Pierwsze wrażenie jest decydujące.
To właśnie od niego zależy czy dany mężczyzna będzie zainteresowany poznaniem ciebie. Staraj się więc jak najwięcej uśmiechać. Uśmiech działa jak magnes – zwraca uwagę, przyciąga oraz poprawia nastrój innych.
2) Patrz głęboko w oczy
Przykuwający wzrok przynosi naprawdę zaskakujące rezultaty. Oczywiście nie możesz wpatrywać się w obiekt swojego zainteresowania, jak zaklęta. Najlepiej przytrzymaj swoje spojrzenie przez kilkanaście sekund, po czym spuść wzrok (tak jakbyś się zawstydziła). Jeśli już z nim rozmawiasz, staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy przez większość czasu.
3) Bądź oryginalna.
Postaraj się, aby mężczyzna z którym rozmawiasz poczuł, że jesteś inna niż wszystkie inne, poznane wcześniej przez niego kobiety. Pokaż, że czujesz się dobrze ze sobą. Do takich osób ciągną inni.
4) Poznaj jego zainteresowania.
Facet, który ci się podoba z chęcią opowie ci o swoich pasjach. Nie bój się zadawania pytań, pokaż, że naprawdę chcesz go poznać i interesuje cię to, co ma do powiedzenia. Rozmowa z obiektem westchnień dotycząca zainteresowań może dać szansę na odkrycie nowych pomysłów na wspólne spędzanie czasu.
5) Niech zostanie twoich bohaterem.
Popsuł ci się samochód? A może kran w mieszkaniu przecieka? Zadzwoń po swój obiekt pożądania. Jeśli nawet nie poradzi sobie z problemem, będzie miał poczucie, że uważasz go za eksperta w każdej dziedzinie. Im więcej będziesz dawała mu odczuć, że on ci imponuje, tym więcej zyskasz w jego oczach.
6) Przez żołądek do serca.
Pokuś się o przygotowanie czegoś do jedzenia. Romantyczna kolacja może zakończyć się ekstra figlowaniem w łóżku.
7) Niech myśli, że to jego zasługa.
… spraw, by obiekt twoich westchnień myślał, że to on ciebie uwiódł – nie na odwrót. Pozwól mu poczuć smak zwycięstwa – w końcu i tak osiągnęłaś to, co chciałaś!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *