Mosiądz, szyfon i stal szlachetna? Czy to może się udać? Oczywiście że tak! Patrząc na najnowszą kolekcję biżuterii Ulotne Kwiaty, polskiej siostrzanej marki Artseko -Geometria. Linia charakteryzuje się przede wszystkim połączeniem złotego, satynowego mosiądzu z delikatnym, zwiewnym szyfonem. Jest ona na tyle kobieca i zmysłowa, że przyciągnie uwagę największych koneserów oryginalnej, pięknej biżuterii.

Lekka, wysublimowana Geometria

Geometria by Artseko, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w projektach biżuterii o geometrycznych kształtach. W związku z ogromnym zainteresowaniem stała się odrębną marką. Nie zmieniła jednak swojego stylu, zachowała nowoczesny minimalizm. Nie wszystkie realizacje związane są z geometrią i minimalistycznymi formami. Wyjątkową i niezwykle kobiecą linią tej marki są Ulotne Kwiaty, czyli solidnie wykonana, a zarazem lekka biżuteria.

Ulotne Kwiaty – zwiewna kobiecość

Spoglądając na linię Ulotne Kwiaty, na pierwszym planie widzimy płatki kwiatów z szyfonu. Nie da się ukryć, że dużą rolę odgrywają tutaj także detale. Okazałe płatki kwiatów m.in. w różowych, liliowych, czerwonych, niebieskich, żółtych, a nawet w czarnych barwach osadzone zostały w tulejkach w kolorze  złota. Pozostałe materiały użyte w kolekcji ( mosiądz i stal szlachetna ) nie zawierają niklu, kadmu i ołowiu. Dzięki temu kolczyki są bezpieczne, lekkie jak chmurka i w dobrej cenie. Układy samych kwiatów, w zależności od projektu różnią się od siebie ilością, a także sposobem ich umiejscowienia na podstawie. Za sprawą tej różnorodności można wybrać pojedyncze, podwójne lub potrójne kwiaty, zawieszone bezpośrednio na biglu, złotym kole lub mosiężnym listku. Ich długość to najczęściej 10-12 centymetrów. Każdy kwiat  jest inny. Ich brzegi są miejscowo nadtapiane, co dodatkowo dodaje im naturalnego uroku. Posiadają bigle typu sztyfty zabezpieczone barankami z silikonem, istnieje jednak możliwość wymiany sztyftów na bigle otwarte lub klipsy.

Ulotne Kwiaty, a stylizacje

Kolekcja łącząca w sobie stabilny mosiądz i kwiaty wykonane z najpiękniejszych kolorów szyfonu będzie pasować do wielu stylizacji, zarówno tych klasycznych, jak i bardziej dziewczęcych, w tym boho. Ulotne Kwiaty nadadzą finezji, koloru i wyrazu monochromatycznym, eleganckim lookom. Stąd też kolczyki mogą być połączone z oficjalnymi stylizacjami, nawet tymi biurowymi, stanowiąc akcent kolorystyczny. Pasują one również do mniej formalnych outfitów, np. zwiewnych, letnich sukienek maxi oraz bluzek z bufiastymi rękawami. Są one na tyle wyjątkowe, że każda ich posiadaczka będzie czuła się i wyglądała w nich kobieco, a zarazem lekko, wyróżniając się z tłumu. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=471] Kolekcja dostępna na www.geometria.store Materiały prasowe
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *