Jak rozmawiać z mężczyzną
Wielu terapeutów, seksuologów i naukowców po wielu latach badań stwierdza zgodnie, że za wiele nieporozumień i problemów w związku odpowiada słaba komunikacja, a nawet jej brak. Nie potrafimy komunikować zrozumiale swoich emocji, pragnień, ale nawet zwykłych, codziennych potrzeb. Dzieje się tak, ponieważ jako dziecko nie byliśmy uczeni tego, w jaki sposób efektywnie porozumieć się z drugim człowiekiem. Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które mogą tę wiedzę uzupełnić w dorosłym życiu. Jednym z takich rozwiązań jest kurs komunikacji z partnerem.

Dlaczego komunikacja w związku jest tak ważna, czyli o czym jest kurs

Kurs komunikacji z partnerem dla kobiet, dotyczy przede wszystkim tego, jak skutecznie rozmawiać z mężczyzną, poznać jego potrzeby, ale również komunikować swoje. Jest to niezbędna nauka, która uczy jak dokładnie i wyraźnie przekazywać partnerowi, to, czego od niego oczekujemy.

Bezpłatny LIVE!

Który, podczas godzinnej rozmowy odpowie na ważne i trudne pytania dotyczące relacji z mężczyzną. – Masz problemy z komunikacją z mężem, partnerem, chłopakiem? – Kiedyś było tak cudownie, a ostatnio nie możecie dojść do porozumienia? Kłótnie są bardzo często… -Chcesz znaleźć nić porozumienia, ale Ci się nie udaje? – 8 września o 19.00 na moim Facebooku. Zapisz się, też na wydarzenie ! Sekrety komunikacji z partnerem – LIVE! Przypomnienie: https://www.facebook.com/MediacjeSensivia/posts/3408851629209271 Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2688291288112104/

Dlaczego potrzebny do tego jest cały kurs?

Ponieważ niestety, pomimo zmian społeczno-kulturalnych nadal musimy stwierdzić z przekonaniem, że męska psychika nieco różni się od tej kobiecej. Stąd, też płeć piękna czuje się niezrozumiana, szczególnie w późniejszych etapach związku, gdy mija pierwsza fascynacja.

Do kogo skierowany jest kurs komunikacji z partnerem?

Kurs komunikacji w związku jest skierowany do kobiet, które pragną uniknąć nieporozumień, kłótni, a nawet trwania w nieszczęśliwej relacji. Kurs stanie się podstawą do nawiązywania dobrych kontaktów nie tylko z partnerem, ale także w życiu rodzinnym, w pracy, biznesie. To kurs, który sprawi, że każda kobieta poczuje moc słowa, dzięki któremu będzie w stanie egzekwować swoje prawa i potrzeby. Wiedza zdobyta na kursie przyda się również do poznania mechanizmu toku rozumowania mężczyzny, a także jego psychiki.

Co można uzyskać po skończonym kursie?

Kurs prowadzony jest przez profesjonalną mediatorkę, która na co dzień rozwiązuje problemy rodzinne. Godzi zwaśnione rodziny, pomaga związkom zrozumieć siebie nawzajem, a gdy już dochodzi np. do rozwodu, rozstać się polubownie. Podczas kursu każda z kursantek dowie się, jakich dokładnie słów używać i których unikać, by żyć w zgodzie ze swoim mężczyzną, ale także współpracownikiem. Kurs wyposaża w wiedzę, jak w odpowiedni sposób komunikować trudne do wyrażenia emocje i informacje oraz jak zadawać pytania. Za sprawą kursu poznaje się również schematy, które niszczą związek. Zapisz się i zgarnij rabat 10 % https://www.subscribepage.com/kurskomunikacjadlakobiet Kurs: https://instytut-rozwoju-sensivia.eu/produkt/kurs-on-line-sekrety-komunikacji-z-partnerem-tylko-dla-kobiet/
Autorem kursu jest Patrycja Dorsz vel Drożdż. Jest doktorantką na Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW, jest także wykładowcą z zakresu komunikacji. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i kursy online. Zajmuje się badaniami z zakresu mediacji i rozwiązywania konfliktów rodzinnych.
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *