Wizja pięknej i praktycznej kuchni jest już gotowa w Twojej głowie, a teraz szukasz miejsca, w którym zrealizujesz swój projekt? W Częstochowie sklepem meblowym, który pomoże Ci spełnić marzenie o estetycznym i funkcjonalnym wnętrzu, jest Agata. Przekonaj się, jakie meble kuchenne oferuje.

Urządzanie mieszkania – czego nie robić?

Najczęstszym błędem w aranżacji czterech kątów jest rozpoczęcie od malowania ścian. Kolory pomieszczeń dyktują potem wybór mebli, a powinno być odwrotnie! Warto najpierw wybrać gustowne meble, a potem pokryć ściany odpowiednią farbą, w kolorze pasującym do ulubionego stylu aranżacji.

Co jeszcze nie jest dobrym rozwiązaniem? Decydowanie się na jedno źródło światła. Należy pamiętać o tym, że od jesieni do wiosny naturalnego światła w naszym klimacie może być niewiele, więc pomieszczenia trzeba doświetlić. Złe oświetlenie wpływa niekorzystnie nie tylko na stylistykę przestrzeni, ale przede wszystkim na samopoczucie i zdrowie domowników.

Nie warto przedkładać designu nad funkcjonalność. Co z tego, że wyposażenie wygląda świetnie, jeśli nie jest używane, bo np. jest niewygodne lub nie spełnia swojej funkcji? Mieszkanie to nie muzeum, w którym z odległości podziwia się ustawione przedmioty. Sprzęty powinny nie tylko cieszyć oko, ale i ułatwiać domownikom codzienne funkcjonowanie.

Zacznij od projektu

Udanie się do sklepu meblowego w Częstochowie to świetny pomysł, by przyjrzeć się z bliska różnorodnym propozycjom urządzenia domu i mieszkania. Szeroka oferta sklepu sieci Agata przy ulicy Drogowców inspiruje i zachęca do stylowej oraz praktycznej aranżacji każdego pomieszczenia. Kuchnię można tam nie tylko umeblować, ale też… zaprojektować! W sklepie stacjonarnym Agata w Częstochowie możesz umówić się ze specjalistami, którzy przygotują dla Ciebie profesjonalny projekt kuchni marzeń. Eksperci służą pomocą i fachową wiedzą, więc możesz liczyć na wsparcie w podejmowaniu decyzji i skorzystać z porad, dzięki którym Twoja kuchnia będzie perfekcyjna w każdym calu i doskonale dopasowana do Twoich potrzeb. Usługa jest dostępna również online poprzez wideorozmowę z projektantem.

Wśród mebli kuchennych w częstochowskiej Agacie znajdziesz propozycje wpisujące się w wiele stylów dekoratorskich. Możesz zdecydować się na  zakup gotowego zestawu lub połączyć ze sobą różne moduły. W drugim wariancie to od Ciebie będzie zależało to, jakie modele szafek i szuflad znajdą się w zabudowie, jaki będzie wygląd frontów i rodzaj uchwytów. Takie meble w Częstochowie znajdziesz tutaj: https://www.agatameble.pl/sklep/czestochowa.

Stylowa kuchnia dla każdego

Niezależnie od wielkości mieszkania, kuchnia może być praktyczna i estetyczna. Jeśli w kawalerce dysponujesz miejscem tylko na filigranowe szafki, przyjrzyj się kuchni BASIC ze sklepu Agata. To propozycja, która zaspokaja podstawowe potrzeby użytkownika. Kiedy marzysz o prostocie, ale używasz sporo akcesoriów kuchennych, wybierz BASIC PLUS – podstawowy format mebli wzbogacony o więcej miejsc do przechowywania. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, możesz pokusić się o stworzenie wyspy. To dodatkowe miejsce nie tylko do przygotowywania posiłków, ale też spędzania czasu z najbliższymi.

Urządzając kuchnię, warto pamiętać o tym, że stylowa zabudowa to nie wszystko. Do stworzenia zachwycającej wizualnie i funkcjonalnie przestrzeni niezbędne są akcesoria i ozdoby, m.in. ściereczki i ręczniki kuchenne, pojemniki do przechowywania czy kosze. Na szczęście w sieci Agata znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Przy okazji wyposażania kuchni możesz też uzupełnić inne pomieszczenia w domu, i wybrać ozdoby do salonu, dodatki do sypialni czy akcesoria łazienkowe. W Częstochowie kupisz wszystko w jednym miejscu.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *