Masz mały biust i chciałabyś go powiększyć? Żaden problem! Oczywiście nie mówimy tu o wizytach u chirurga plastycznego. Mały biust można powiększyć za pomocą kilku trików.

Przede wszystkim odpowiedni stanik. Panie chcące powiększyć optycznie swój biust, powinny zaprzyjaźnić się z push-upami. Doskonałym wyborem będzie też bardotka. Ona również świetnie modeluje i unosi biust.

Poza tym eksperymentuj z wzorzystymi ubraniami – im większe wzory na bluzce, sukience, czy koszuli, tym bardziej uwydatnią twoje piersi. Geometryczne wzory będą strzałem w dziesiątkę! Sprawdzą się także motywy roślinne, duże grochy oraz ponadczasowa krata. Jeśli lubisz bluzki z napisami, zadbaj o to, żeby nadruk znajdował się na wysokości piersi.

Dobrym trikiem jest stawianie na takie koszule, które mają naszyte kieszenie na klatce piersiowej. Jeśli dodatkowo będą mieć kraciaste wzory, efekt murowany! Poza tym wybieraj takie modele bluzek, które mają w okolicach biustu marszczenia, falbanki, drapowania, wiązania czy żaboty. Co ważne, te gładkie wkładaj do środka spodni i spódnicy oraz bluzuj w linii talii. Dodając trochę powietrza w górnej partii ciała, dodatkowo ją powiększasz. Piersi podkreślą także aplikacje i ozdoby w okolicach dekoltu (kokarda, broszka).

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *