Klatki dla zwierząt – wygodne transportery dla czworonogów
Najpopularniejszym rozwiązaniem wykorzystywanym do transportowania naszych pupili są klatki dla zwierząt. Wygodne transportery zapewniają bezpieczną podróż – zarówno samochodem i środkami komunikacji publicznej, jak i podczas przenoszenia zwierzaka do weterynarza. Klatki dla zwierząt wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu są wytrzymałe, a także łatwe w utrzymaniu czystości.

Dla wygody zwierzaka możemy wyściełać wnętrze klatki dla zwierząt kocykiem, materacem, poduszką lub specjalną podkładką. Z reguły transportery wyposażone są w uchwyt, który ułatwia przenoszenie oraz otwory na pasy samochodowe. Dzięki nim można bezpiecznie umieścić klatkę na siedzeniu – bez obaw o to, że spadnie podczas gwałtownego ruszania, hamowania lub ruchów zwierzaka.

ginger cat in kennel front of white background

Maty ochronne do transportu – alternatywa dla standardowych transporterów

Większe rasy psów niechętnie podróżują w transporterach. Zamiast klatki dla zwierząt, lepiej zdecydować się na maty ochronne do transportu. Ich zadaniem jest zabezpieczenie tapicerki lub wnętrza bagażnika przed zadrapaniami od pazurów oraz zabrudzeniami. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, którego zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości. Maty ochronne do transportu mogą występować także w formie mat chłodzących. Nie tylko chronią one tapicerkę samochodu, ale również zapewniają odpowiedni komfort termiczny zwierzakowi podczas podróży w upalne dni.

Maty ochronne do transportu mogą być wykorzystane zarówno do przewozu zwierząt, jak i innych przedmiotów, które mogą spowodować zabrudzenia w aucie.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *