Oszczędzaliście i odkładaliście, aby móc sobie pozwolić na zakup nowego smartfona? Wreszcie się udało? Świetnie! Teraz, gdy już jesteście szczęśliwymi posiadaczami telefonu z najwyższej półki, powinniście dołożyć wszelkich starań, by zabezpieczyć go przed zniszczeniem. Krótko mówiąc – bez etui się nie obędzie.

Kupujemy nową komórkę. To normalne, że na początku staramy się o nią dbać jak najlepiej. W związku z tym warto pomyśleć o etui na telefon. Osoby zapobiegawcze wyposażą się w niego już na samym początku. Pamiętajcie jednak, że lepiej późno niż wcale.Każdy popularny model komórki posiada dedykowany dla siebie pokrowiec z przygotowanymi wycięciami na wszelkie gniazdka i przyciski.Wybierać możemy zarówno w kolorach i wzorach, jak i typach. Niezależnie od tego, jaki styl lubicie, jakie preferujecie barwy, czy jakie macie zainteresowania – wśród wielu propozycji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jedne wykonane są z wytrzymałego i odpornego na ścieranie tworzywa TPU, inne z poliwęglanu czy skóry. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i tego, czy chcesz, aby twój telefon wyglądał tradycyjnie, czy nieco bardziej ekstrawagancko. Wśród najpopularniejszych wymienić można pokrowce slim up, mirror, z własnymi nadrukami, survival, typu wallet i mercury. Prawdziwym hitem ostatnio są natomiast etui blackmoon. Oczywiście odmiana strony wizualnej za sprawą etui to nie jedyna rola, jaką ma spełnić. Ich głównym zadaniem jest sprawienie, aby urządzenie posłużyło nam, jak najdłużej, a jego wartość nie spadła. Przecież nawet codzienne i ostrożne użytkowanie sprawia, że na obudowie powstają mikrouszkodzenia i ryski. Ceny etui są niskie, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup nie jednego a kilku.

Artykuł powstał przy współpracy z Comtrading hurtownia gsm. W jej ofercie znajdziesz między innymi duży wybór etui na telefony.

 


Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *