Zapomniałaś o urodzinach bliskiej ci osoby? Umknął ci fakt, że lada dzień macie z mężem rocznicę ślubu? A może najzwyczajniej w świecie nie masz czasu – ani ochoty – biegać po centrach handlowych w poszukiwaniu jakiegoś upominku dla przyjaciół? Nic straconego! Prezent marzeń możesz kupić bez wychodzenia z ciepłego mieszkania.

Koniec z prezentową nudą

Książka, perfumy, kosmetyki, bielizna, sprzęt elektroniczny, alkohol, kwiaty, słodycze, ubrania, biżuteria – zestaw tradycyjnych prezentów od lat się nie zmienia. Czy pamiętacie, co otrzymaliście na urodziny, imieniny, czy gwiazdkę rok temu? Strzelamy, że w zdecydowanej większości odpowiecie: nie. Wszystko przez to, że stale dostajemy to samo. Pora więc skończyć z prezentową nudą i postawić na coś bardziej oryginalnego. I tutaj z pomocą przychodzi nam strona prezentmarzen.com, gdzie znajdziemy upominki w formie przeżyć, oparte na emocjach i doświadczeniach.

Co ciekawe, dotychczasowe badania wykazały, że około 70% osób lepiej wspomina prezent w formie przeżycia niż w formie materialnej. Dlaczego? Ze względu na to, że przeżycia pozostają z nami na zawsze. A rzeczy materialne często powodują uczucie zniechęcenia i niezadowolenia.

W serwisie prezentmarzen.com do wyboru mamy kilka tysięcy ofert z najróżniejszych dziedzin. Od przejażdżek sportowymi furami, przez pobyty w SPA, masaże, kolacje dla dwojga w wyjątkowych okolicznościach, skoki ze spadochronem, a na warsztatach rozwijających hobby kończąc. Z pewnością więc znajdziemy coś, co będzie pasować i do wieku, i do płci, i do temperamentu osoby, którą chcemy obdarować. Prezenty te możemy wykorzystać na różne okazje – na urodziny, imieniny, święta, rocznicę, czy ślub! Na dodatek w tym przypadku nawet niewielki budżet nie jest przeszkodą. W ofercie znajdziemy bowiem oferty niezwykle atrakcyjne cenowo – spokojnie możemy upolować więc coś, co kosztuje tyle, co dobra książka, oryginalne perfumy, czy ciepły sweterek.

Bez wychodzenia z domu

Prezent w formie przeżycia ma postać vouchera, który jest wysyłany pod wskazany adres. Jeśli jednak decydujemy się na jego zakup w ostatniej chwili, postawmy na wersję elektroniczną. Dostaniemy voucher w formie pliku PDF na skrzynkę emailową. Jedyne, co musimy zrobić to wydrukować „upominek” i podarować komuś bliskiemu. Dla lepszego efektu można to zrobić w kolorze na błyszczącym papierze. Dzięki takiemu rozwiązaniu prezent możemy kupić i otrzymać o każdej porze dnia i nocy. Od znalezienia tego oryginalnego i niepowtarzalnego do jego zakupu, dzieli nas zaledwie kilka kliknięć.

Co istotne, voucher jest ważny aż 12 miesięcy od momentu zakupu. Takie rozwiązanie pozwala na pełną swobodę i dowolność w wyborze terminu realizacji.

Pełna dowolność

Ciekawym pomysłem jest też postawienie na specjalną kartę podarunkową. Dzięki temu obdarowana osoba sama może zdecydować, o jakiego formie przeżycia marzy.

Można zobaczyć ofertę usług w lokalizacji Częstochowa tutaj: https://prezentmarzen.com/szukaj/?q=cz%25C4%2599stochowa

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *