Każda z nas pragnie chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Wizyta w SPA to doskonały sposób harmonię ciała i ducha, a co za tym idzie – urodę. SPA to miejsce, w którym naprawdę można się zrelaksować. Jeśli potrzebujesz wyciszenia i chwili relaksu tylko dla siebie, pomyśl o skorzystaniu z zabiegów SPA.

Jeśli na co dzień żyjemy intensywnie i nie mamy szans nawet na najmniejszą chwilę wytchnienia, pełen relaks jest wskazany. Oddając się rozmaitym zabiegom relaksacyjnym, upiększającym, odmładzającym i wielu innym, możemy się wyciszyć i choć na chwilę odciąć od szarej codzienności.

Bogata oferta zabiegów na twarz czy ciało, w zależności od Twoich potrzeb. Czasami wystarczy godzina dla siebie, a poczujesz przypływ nowej energii.  Kiedy wchodzimy w świat zabiegów i masaży, które koją nasze ciała i zmysły, odczuwamy pełen relaks, o którym od dawna marzyliśmy.

Masaż

Stres to jeden z największych wrogów urody. Przyspiesza starzenie się komórek i negatywnie odbija na kondycji włosów, skóry i całego organizmu. W rozładowaniu nagromadzonego przez cały dzień napięcia pomoże masaż. Techniki masażu pomagają także w walce ze stresem. Aromatyczne olejki nie tylko pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, ale także doskonale odżywiają skórę. Nie tylko rozluźnia spięte mięśnie, ale i poprawia krążenie krwi oraz wspomaga drenaż limfatyczny. To z kolei ujędrnia skórę, odżywia ją, uelastycznia i sprawia, że zyskuje promienny blask. Poza tym ucisk odpowiednich partii ciała relaksuje, eliminuje dolegliwości bólowe, sprzyja regeneracji tkanek.

Masaż, podobnie jak zabiegi pielęgnacyjne, dobiera się do indywidualnych potrzeb klientki. Dlatego w przypadku wątpliwości czy niezdecydowania, poradź się specjalisty.

Dzień Spa realizowany jest Salonie City Spa w Częstochowie, który specjalizuje się we wszelkich zabiegach odżywczych i relaksacyjnych na całe ciało.  Wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, który ukończył odpowiednie kursy masażu oraz posiada wykształcenie w zakresie fizjoterapii bądź kosmetologii. Podczas wizyty każdy gość salonu otrzymuje szlafrok, ręcznik i jednorazową bieliznę kosmetyczną.

Artykuł Sponsorowany

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *