Moda na koloryzację włosów sięga starożytności, wówczas do jej przeprowadzenia używano henny, glinek, indygo, a nawet tłuszczu i krwi zwierzęcych. Na szczęście dziś nie musimy sięgać po tak drastyczne metody – rynek pęka w szwach od farb do koloryzacji trwałej, półtrwałej czy tymczasowej. Możesz wybierać spośród niezliczonej ilości kolorów. Jednak warto pamiętać o tym, że nie każda farba zasługuje na Twoją uwagę. Którą wybrać, by nie żałować? Mamy dla ciebie dwie propozycje nie do odrzucenia.

Loreal Majirel

Jest to seria farb do trwałej koloryzacji. Co wyróżnia je na tle innych? Receptura. Została wzbogacona kompleksem Ionene G + Incell. Substancje, z których został złożony, dbają o nienaganną kondycję włosów. Zapobiegają uszkodzeniom włókien podczas zabiegu i pielęgnują kosmyki po jego zakończeniu. Co więcej, farby Loreal Majirel wsparte zostały systemem przedłużonej trwałości koloru HT. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się głębokim, jednolitym i świetlistym kolorem przez wiele tygodni. Obszerna paleta kolorów daje gwarancje, że każdy znajdzie w niej odcień idealny dla siebie.

Loreal Inoa

Największą zaletą farb z tej linii jest brak amoniaku. Substancja ta znacznie osłabia włókna włosów, wysusza je oraz sprawia, że kosmyki są szorstkie, matowe i kruche. Farby Loreal Inoa dbają więc nie tylko o doskonały wygląd włosów, ale także o ich kondycję. Odżywiają kosmyki i wzmacniają warstwę lipidową. Kolor włosów jest intensywny, nasycony i pełny blasku nawet przez 6 tygodni. Co więcej, produkty te gwarantują 100% pokrycie siwych włosów.

Koloryzacja przyjazna włosom i nie tylko…

Jak widać, zabawa kolorem może być bezpieczna. Dzięki takim farbom jak Loreal Majirel czy Loreal Inoa, możesz korzystać z koloryzacji bez obaw, że negatywnie wpłynie na kondycję Twoich włosów. Produkty te dbają także o skórę głowy – nie powodują podrażnień i zapobiegają uczuciom swędzenia oraz pieczenia. Co więcej, posiadają kremową konsystencję, która poprawia komfort pracy – farby łatwo łączą się z oksydantem i mocno przylegają do włosów.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *