W jaki sposób możesz się zrewanżować twojemu partnerowi za nieziemski orgazm i stymulację punktu G? Znajdź jego punkt G i dopieść go! Tak, tak istnieje coś takiego jak męski punkt G, ale gdzie się znajduje? Męski punkt G, inaczej gruczoł krokowy – jak go zlokalizujesz, naciśniesz lub będziesz delikatnie stymulować, twój partner będzie wniebowzięty!

Seks analny

Seks analny pozostaje tematem tabu, w powszechnym odbiorze niespecjalnie dobrze kojarzony – rzadko mówi się o przyjemności, częściej o bólu, ohydzie i zgorszeniu. Seks analny, choć znany i praktykowany od wieków, pozostaje tematem wstydliwym, mimo iż przecież robią „to” miliony ludzi. W szczególnym stopniu tematem tabu jest męski odbyt. Większość heteroseksualnych mężczyzn uznaje jego eksplorację za rzecz dalece niemęską a ich partnerki również nieszczególnie garną się do tego, by zagłębiać się w nieznane. W ostatnich latach coś jednak w tej materii drgnęło, wydaje się że głównie za sprawą niezwykle nośnego pojęcia, jakim jest „męski punkt G”.

Czym jest męski punkt G?

Czy męski punkt G naprawdę istnieje? A jeśli tak – gdzie jest męski punkt G? Współczesna seksuologia na ogół potwierdza, że mężczyźni, podobnie jak kobiety, mają swój punkt G. Poza siłą płynących z jego stymulacji doznań, żeński i męski punkt G niewiele jednak mają ze sobą wspólnego. O ile kobiecy punkt G ulokowany jest na przedniej ściance pochwy, o tyle męski punkt G ma się znajdować w zupełnie innymi miejscu. Mówiąc dokładnie na wysokości gruczołu krokowego, czyli prostaty.

Jak znaleźć męski punkt G?

Jak znaleźć męski punkt G? Zacznijmy od tego, że niełatwo w ogóle będzie rozpocząć poszukiwania. Większość heteroseksualnych mężczyzn propozycję wycieczki w głąb własnego anusa przyjmie często z dużym oporem i zawstydzeniem, wielu z góry stanowczo zaneguje ten pomysł. Jeśli natomiast partner jest otwarty na nowe doznania, zaleca się eksplorację za pomocą palca, wystarczająco długiego, by sięgnąć celu lecz na tyle cienkiego, by nie sprawić dużego bólu. A jak znaleźć męski punkt G? Tak jak wyżej napisaliśmy, znajduje się on na głębokości 6-8 centymetrów. Aby go odnaleźć, należy palcem przesuwać po przedniej ściance odbytu.

polecamy: DLACZEGO WARTO REGULARNIE UPRAWIAĆ SEKS?

Pobudzanie męskiego punktu G – walory medyczne

Stymulacja punktu G u mężczyzn, może oprócz doznań orgastycznych ma również właściwości prozdrowotne. Czynność ta zmniejsza zaleganie ejakulatu w gruczole krokowym, co może w pewnym stopniu zapobiegać jego przerostowi, na co narażeni są mężczyźni po czterdziestym roku życia. Uważa się również, że w niektórych przypadkach tego typu masaż męskiego punktu g może też zmniejszać ryzyko rozwoju nowotworu.

polecamy: POZYCJA “NA ŁYŻECZKĘ” I SPOSÓB NA WIĘKSZE DOZNANIA U KOBIET

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *