W każdej kobiecej garderobie powinno się znaleźć kilka ubrań, za którymi mężczyźni wprost przepadają. Wiadomo, że każdy z nich ma swój gust, ale można zauważyć pewne często powtarzające się tendencje. To przecież wzrokowcy zwracający uwagę na nawet najdrobniejsze detale – oczywiście w kwestii kobiecego wyglądu. Jakie zatem ubrania podobają się facetom?

Polecamy: TE MODELE SPÓDNIC PODKREŚLĄ TWOJĄ FIGURĘ

Oczywiście mężczyźni najbardziej lubią sukienki. Nie ma nic bardziej kobiecego i finezyjnego niż sukienka, w której będziesz wyglądała atrakcyjnie. I nie, nie chodzi tu o taką, która będzie ledwo zakrywała pupę! Wprost przeciwnie – mężczyźni lubią tajemniczość, a kobiecość dla nich wcale nie oznacza odkrywania jak największej powierzchni ciała. Męski wzrok przyciągniesz zwłaszcza, gdy ubierzesz czerwoną kreację – chociaż niektórym paniom może wydawać się to zbyt banalne, naprawdę jest to dobre rozwiązanie.

Polecamy: TE MARYNARKI BĘDĄ KRÓLOWAĆ W TYM SEZONIE!

Poza tym uwagę panów przyciągają superobcisłe, uwydatniające nogi i pupę, rurki. Do tego obowiązkowo buty na wysokim obcasie, które wydłużają optycznie nogi, nadając łydkom piękny kształt. Męski wzrok ściągniesz również koronkami – strzałem w dziesiątkę będą z pewnością bluzki, a także sukienki. Na zakończenie klasyka – krótkie spódnice i szorty od lat zdaniem mężczyzn są niezwykle seksowne. Trzeba jednak uważać, by nie wyglądać w nich zbyt wyzywająco. Do takiego dołu najlepiej jest nie zakładać już bluzki z dekoltem. O wiele bardziej sprawdzą się klasyczne białe koszule, eleganckie marynarki lub po prostu top w zestawie z ramoneską.

Zatem – pamiętajcie o tym robiąc zakupy w galerii handlowej

Polecamy: DZIĘKI TYM KOLOROM BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ NA MŁODSZĄ

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *