Chciałabyś czerpać jeszcze większą przyjemność z seksu, ale… twoje myśli zaprząta kilka kwestii? Z naszego tekstu dowiesz się, na co faceci nie zwracają uwagi podczas współżycia! Będziesz zaskoczona, a dzięki temu poziom temperatury w waszej sypialni znacznie wzrośnie.

905,000.00 zł odszkodowania dla obywatela Ukrainy za wypadek w pracy. Sprawa w toku

To oczywiście normalne, że każda z nas chce przed swoim partnerem wyglądać atrakcyjnie. Część z nas martwi się, że ma zbyt małe, zbyt duże, albo niesymetryczne piersi. Myślicie, że panowie zwracają na to uwagę? Otóż nie! Mężczyźni kochają kobiece piersi i to każde. Działają na nich niezwykle podniecająco, bez względu na to, jakie są. Wielu kobietom sen z powiek spędzają niedoskonałości skóry – jakieś rozstępy, krosty czy siniaki. Pamiętajcie jednak – faceci kompletnie nie zwracają na nie uwagi.

240,000.00 zł odszkodowania za wypadek komunikacyjny w pracy

Obawiacie się, że podczas seksu za bardzo się spociłyście? Spójrzcie tylko na swojego mężczyznę – z pewnością nie będzie wyglądał lepiej, a więc… nie ma się, czym przejmować. Nie martwcie się też o zbędne kilogramy – faceci podczas seksu są zaślepieni testosteronem i można wręcz powiedzieć, że mają klapki na oczach.

90,500.00 zł odszkodowania za wypadek w domu po 18 latach od zdarzenia

Nie zastanawiajcie się również nad dziwnymi minami, czy dźwiękami, które wydajecie podczas stosunku. Nawet jeśli facet zwróci na to uwagę to z pewnością mu się to spodoba. Pamiętajcie, jeśli tylko bardziej się wyluzujecie to z pewnością będziecie czerpać więcej przyjemności z seksu.

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *