Chciałabyś czerpać jeszcze większą przyjemność z seksu, ale… twoje myśli zaprząta kilka kwestii? Z naszego tekstu dowiesz się, na co faceci nie zwracają uwagi podczas współżycia! Będziesz zaskoczona, a dzięki temu poziom temperatury w waszej sypialni znacznie wzrośnie.

Polecamy: CO MOŻE OŻYWIĆ TWÓJ ZWIĄZEK?

To oczywiście normalne, że każda z nas chce przed swoim partnerem wyglądać atrakcyjnie. Część z nas martwi się, że ma zbyt małe, zbyt duże, albo niesymetryczne piersi. Myślicie, że panowie zwracają na to uwagę? Otóż nie! Mężczyźni kochają kobiece piersi i to każde. Działają na nich niezwykle podniecająco, bez względu na to, jakie są. Wielu kobietom sen z powiek spędzają niedoskonałości skóry – jakieś rozstępy, krosty czy siniaki. Pamiętajcie jednak – faceci kompletnie nie zwracają na nie uwagi.

Polecamy: SPRAWDZONE SZTUCZKI NA FACETÓW! CO ZROBIĆ BY RZUCIĆ GO NA KOLANA?

Obawiacie się, że podczas seksu za bardzo się spociłyście? Spójrzcie tylko na swojego mężczyznę – z pewnością nie będzie wyglądał lepiej, a więc… nie ma się, czym przejmować. Nie martwcie się też o zbędne kilogramy – faceci podczas seksu są zaślepieni testosteronem i można wręcz powiedzieć, że mają klapki na oczach.

Polecamy: SEKS: 5 PODNIECAJĄCYCH MIEJSC, W KTÓRYCH MUSISZ GO SPRÓBOWAĆ

Nie zastanawiajcie się również nad dziwnymi minami, czy dźwiękami, które wydajecie podczas stosunku. Nawet jeśli facet zwróci na to uwagę to z pewnością mu się to spodoba. Pamiętajcie, jeśli tylko bardziej się wyluzujecie to z pewnością będziecie czerpać więcej przyjemności z seksu.

Polecamy: PO CZYM POZNAĆ, ŻE FACET SIĘ NAMI BAWI?

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *