Gdy uprawiasz seks, miejsce, w którym się znajdujesz, może odegrać bardzo ważną rolę jeśli chcesz podkręcić nieco atmosferę 🙂

Nieważne ile masz lat, niezależnie od tego ile razy t robisz, ochota na seks nigdy się nie kończy. Tak już zostaliśmy zaprojektowani przez naturę, popęd seksualny, który chcemy zaspokajać, leży u podstaw potrzeb fizjologicznych. Aby przełamać rutynę, warto czasami dodać odrobinę adrenaliny i spontaniczności. Twoje łóżko to nie jedyne miejsce gdzie warto odbyć zbliżenie intymne. Są również inne miejsca, o których napiszemy niżej.

Polecamy: 4 KROKI DO UDANEGO ZWIĄZKU

Basen

Uprawianie seksu w basenie może być jedną z najbardziej erotycznych rzeczy w życiu pary. Dzięki temu, że jest bardziej wilgotno, osiągnięcie orgzmu jest o wiele prostsze. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy. W wodzie nie zaleca się używania prezerwatyw, gdyż mogą się one zsunąć, dlatego basen polecamy stabilnym parom, które mogą sobie pozwolić na seks bez zabezpieczenia.

Polecamy: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE TKWISZ W TOKSYCZNYM ZWIĄZKU?

Przymierzalnia

Tutaj znajdziemy idealne warunki takie jak lustra, mała przestrzeń, siedzenie, światło i… niebezpieczeństwo. Jest też kilka rzeczy, o których warto pamiętać tj. pamiętaj aby wybierać przymierzalnie koedukacyjne, aby wchodzić do nich jedno po drugim (nie jednocześnie), aby była widoczna tylko jedna para stóp i oczywiście należy wybrać stosowne do miejsca pozycje.

Polecamy: JAK ZNALEŹĆ PUNKT G U FACETA?

Samochód

Seks w samochodzie to jedna z najczęstszych fantazji kobiet, dlatego warto ją w końcu ziścić! Może być nie tylko romantycznie, ale będzie stanowić też miłą odmianę. Nikt nie zwraca uwagi na to co się dzieje w samochodzie, a tym bardziej nieśmiałym, którzy chcą unikać podglądaczy polecamy zaplanować to wtedy kiedy zapadnie zmrok.

Polecamy: JAK PRZECHOWYWAĆ PREZERWATYWY, ŻEBY NIE STRACIŁY SWYCH WŁAŚCIWOŚCI?

Toaleta w barze

Która z nas nie miała takiej sytuacji, że randka kończyła się przy drinku w barze? A która z nas nie miała ochoty wtedy podkręcić atmosfery i dać upust namiętności?W barach i pubach panują idealne warunki: głośna muzyka, chaos i nikt nie zwraca uwagi na to kto wchodzi i wychodzi z toalety. Brzmi ciekawie? Pora wypróbować!

Polecamy: POZYCJA “NA ŁYŻECZKĘ” I SPOSÓB NA WIĘKSZE DOZNANIA U KOBIET

Morze

Wystarczy pójść na plażę, aby wyobrazić sobie raj z dala od zgiełku. Wystarczy jedynie odrobina stymulacji, aby przeżyć coś wspaniałego i kreatywnego ze swoim partnerem. Szum fal i miejsce genialnie wpłynie na doznania seksualne!

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *