Związki, które często zaczynają się intensywnym zainteresowaniem, niepohamowanym pożądaniem, mogą łatwo się przerodzić w toksyczne relacje. Często zdarza się, że mimo iż wiesz że coś jest nie tak, nie potrafisz odejść od partnera. Przedstawimy wam kilka wskazówek, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Pierwszym i zasadniczym pytaniem, jakie powinnaś sobie zadać jest to czy w związku czujesz się dobrze. Jeśli spędzany wspólnie czas przeważnie sprawia wam radość to dobrze. Jeśli zaś związek wiąże się z niestającą walką to znak że coś jest nie tak.

Jeśli partner wywiera na ciebie duży wpływ, warto się temu bliżej przyjrzeć. Można to łatwo zauważyć na przykład w narzucaniu przez partnera  sposobu ubierania. Nie chodzi tutaj o to, że jeśli partnerowi podobasz się w sukienkach i je nosisz, ale o diametralnej zmianie stylu na taki, który on uznaje za stosowny.

Związek wiąże się z tym, że zostaje mniej czasu dla przyjaciół. Jeśli natomiast partner izoluje cię od znajomych czy rodziny, to znak że coś jest nie tak.

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *