Serce od serca

Sytuacja, w której obecnie się znaleźliśmy zaskoczyła wszystkich. Większość z nas, od dłuższego czasu, nie widziała się ze swoimi bliskimi, rodziną czy przyjaciółmi. Na szczęście nowoczesne technologie pozwalają zachować nam pewien kontakt, poprzez różne komunikatory czy wideokonferencje. Jednak, nie zawsze potrafimy wyrazić poprzez słowa, to co chcemy przekazać. I tu marka biżuteryjna Artseko, proponuje nam rewelacyjne rozwiązanie!

Kiedy, ktoś jest bardzo daleko i nie możesz się z nim spotkać

Na pewno masz kogoś bliskiego za kim tęsknisz mama, siostra czy przyjaciółka. Takich osób może być znacznie więcej. Kontakt telefoniczny czy internetowy, nie zawsze się sprawdza, tak jakbyśmy tego chcieli. W bardzo prosty i subtelny sposób możesz wyrazić swoje emocje, poprzez zamówienie ręcznie robionego, miedzianego serduszka lub serduszek z limitowanej kolekcji „Serce od Serca” od marki Artseko.pl

Obdarowana osoba, będzie nie tylko zaskoczona upominkiem, ale poczuje radość i niesamowite wzruszenie. To świetny prezent na długie lata!

Niesiemy dobro

Takie serce możesz wysłać każdej osobie. Może chcesz podziękować sąsiadce, która przynosi Ci zakupy? A może pielęgniarce, która w pocie czoła opiekuje się chorą mamą – a Ty nie masz możliwości, aby jej pomóc. Na pewno, znasz taką osobę.

Tak małe gesty zawsze są najbardziej szczere i wyrażają tysiące słów.

Serce dla serca – miedziane serduszka

Kolekcja miedzianych serduszek została stworzona z myślą o wyjątkowych osobach za którymi tęsknimy i takimi, którymi chcemy powiedzieć „dziękuje”. Każde serduszko zostało ręcznie wykonane i wzbogacone naturalnym kamieniem m.in. agat, turkus czy labradoryt. Kamienie są w różnych kolorach. Ponadto, serduszko zostało ozdobione małymi motywami roślinnymi – co dodaje mu charakteru i subtelnego stylu.

Limitowana kolekcja “Serce od serca”, dostępna jest w atrakcyjnej cenie specjalnej – 49 zł.

„Dziękuje”, „Kocham Cię”, „Tęsknie”

Istnieje możliwość dołączenia karteczki z dedykacją dla bliskiej osoby – wystarczy napisać informacje w uwagach zamówienia.

Serduszka dostępne są tutaj: https://www.artseko.pl/category/pl/serce-od-serca?horizontal

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *