O ile namiętność na początku związku jest bardzo wysoka, to z biegiem lat może słabnąć, dając miejsce przywiązaniu. Gorące uczucie niewątpliwie daje nam energię w codziennym życiu, sprawia, że nasze poranki są przyjemniejsze, a nocy nie możemy się doczekać. Co zrobić, jeśli namiętność i pożądanie zmniejsza się z biegiem lat? Mamy na to kilka sposobów, o których przeczytacie w artykule.

Polecamy: POZYCJA “NA ŁYŻECZKĘ” I SPOSÓB NA WIĘKSZE DOZNANIA U KOBIET

 • Zwracaj uwagę na drobne okazywanie miłości, zarówno ze swojej strony jak i partnera
  Zastanawiano się kiedyś, co sprawia że pary są szczęśliwe i stabilne. Przeprowadzono więc badanie, próbując odkryć ich sekret. Okazało się, że te pary stosują bardzo prostą i niepozorną metodę; okazują sobie zainteresowanie i uwagę każdego dnia. Pamiętaj więc o takich przejawach uczucia jak np wysłanie pikantnego smsa czy przygotowanie romantycznej kolacji.

Polecamy: JAK ZNALEŹĆ PUNKT G U FACETA?

 • Nie pozwól monotonii zawładnąć twoim życiem.
  Codzienność i monotonia często sprawiają, że czujemy się bezpiecznie w swoim życiu. Bywa jednak też tak, że ta monotonia szkodzi naszemu związkowi. Co zrobić kiedy wkrada się ona do związku? Podpowiadamy: stawić jej czoło! Zaplanuj od czasu do czasu wypad za miasto lub weekend we dwoje. Polecamy również kolacje w restauracjach w środku tygodnia 🙂
 • Uśmiechaj się do partnera!
  Śmiech jest lekarstwem na wszystko, nie tylko rozluźnia atmosferę, ale także zbliża ludzi do siebie. Uśmiechajcie się zatem do siebie, pozwólcie sobie na poczucie humoru, żarty i śmieszne sytuacje. Takie nastawienie sprawi, że wasze uczucie przetrwa próbę czasu.
 • Bądźcie wobec siebie szczerzy.
  Fundamentem każdego związku jest szczerość i nie ma ku temu wątpliwości. Dlatego też, zwierzaj się swojemu partnerowi, problem wtedy wyda się mniejszy, a przy tym zespoli was jeszcze bardziej. Z drugiej strony wysłuchuj partnera i również staraj się go wspierać i pomagać w jego problemach.

Polecamy: 4 KROKI DO UDANEGO ZWIĄZKU

 • Wspólne plany i marzenia.
  Para, która nie ma wspólnych marzeń i planów, nie wierzy we wspólną przyszłość. I nie chodzi tutaj o plany na najbliższe dni, ale o te na dalszą, wspólną  przyszłość. Plany są najlepszym bodźcem do podsycania uczucia w związku, ponieważ pokazują, że partner uwzględnia nas w swoich planach na przyszłość.
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *