Dieta pudełkowa jeszcze kilka lat temu stosowana była jedynie przez celebrytów. Od niedawna  dotarła do także korporacji i biur w dużych miastach w Polsce. Czym jest dieta pudełkowa? To smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki, które firmy cateringowe dowożą do pracy lub naszego domu. Ten rodzaj cateringu to idealne rozwiązanie dla tych osób, które mają mało czasu, dużo pracują, ale chcą jeść zdrowo i przy tym zachować smukła sylwetkę.  Dlaczego stosując dietę pudełkową dbasz o szczupła sylwetkę? Tajemnicą jest po pierwsze: zdrowe składniki i po drugie 5 posiłków w ciągu dnia.

Nazwa dieta pudełkowa wzięła się oczywiście z tego, że firmy cateringowe przywożą dania w pudełkach. Zwana jest również cateringiem dietetycznym lub fit cateringiem. Nie trzeba kupować produktów, aby przygotować posiłki, nie trzeba gotować i liczyć kalorii. Wystarczy zamówić, ustalić godziny dostawy i… jeść!

Sprawdź rodzaje i ceny Good Box, firmy cateringowej działającej na terenie Częstochowy i okolic.
Catering dietetyczny Częstochowa i okolice,
Catering dietetyczny Kłobuck i okolice
Catering dietetyczny Działoszyn i okolice,
Catering dietetyczny Pajęczno i okolice,
Catering dietetyczny Krzepice i okolice 

Moda na dietę pudełkową

Sporo ostatnio mówi się o modzie na dietę pudełkową, szczególnie w wielkich miastach, gdzie ludzie długo pracują, mają mało czasu, wiecznie się gdzieś spieszą, a tempo życia jest bardzo duże. Do tego presja kreowana przez media, aby dobrze wyglądać jest duża.

Zanim zdecydujemy się na dietę pudełkową, warto zwrócić uwagę na pare istotnych kwestii. Po pierwsze, czy firma cateringowa oferuje kilka rodzajów menu. Powinno być ono zróżnicowane, z podziałem np. na dietę 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal itp. Ale także z wyodrębnieniem diety wegetariańskiej, sport czy  bezglutenowej.

 

 

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *