Niemal każda z nas marzy o zmysłowych, pięknych i pełnych ustach. Niektóre panie, aby osiągnąć taki efekt decydują się na zabiegi medycyny estetycznej. Są jednak też inne sposoby, które sprawią, że nasze usta będą wydawać się większe. Jakie? Już spieszymy z odpowiedzią.

Polecamy: 3 NAJPOPULARNIEJSZE METODY NA ZMARSZCZKI

Natura nie obdarzyła cię pełnymi ustami? Wcale nie musisz uciekać się do metod ostatecznych, czyli chirurgicznego powiększania. Wystarczy tylko kilka trików makijażowych i osiągniesz pożądany efekt. Zacznij przede wszystkim od peelingu, który usunie suche skórki. Możesz do tego celu wykorzystać gotowy produkt kosmetyczny lub użyć balsamu do ust oraz szczoteczki do zębów. W ten sposób poprawisz też ukrwienie, przez co wargi będą wyglądały na większe.

Polecamy: TE MARYNARKI BĘDĄ KRÓLOWAĆ W TYM SEZONIE!

Usta może powiększyć nawet zwykła pomadka ochronna. Wybierz taką, która ma w swoim składzie miętę lub chili.  W czasie jej aplikowania możesz czuć przyjemne mrowienie. Jeśli chcesz postawić na kolor, unikaj tych ciemnych. Dlaczego? Bo sprawią one, że usta staną się wizualnie mniejsze. Najlepiej sięgnij więc po pudrowy róż czy nude, które dadzą efekt wypełnienia. Zacznij jednak od obrysowania ich konturówką – oczywiście w kolorze szminki. Następnie zaaplikuj wybraną pomadkę na całej powierzchni ust. Na zakończenie nałóż błyszczyk tylko na środek dolnej i górnej wargi. Zrezygnuj z pokrycia całych ust kosmetykiem.

Sprawdź: Powiększanie ust w “Medyk Estetic”

Polecamy: JAKI MAKIJAŻ DLA BLONDYNEK?

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *