Zauważyłaś u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry? Z pewnością wpadłaś w panikę! Na szczęście istnieje wiele sposób, które pozwolą na pozbycie się zmarszczek i… oszukanie biegnącego czasu.

Polecamy: WYSTARCZY 30 MINUT, BY POZBYĆ SIĘ WSTYDLIWEGO PROBLEMU

Jedną z najpopularniejszych metod na pozbycie się zmarszczek jest wypełnianie ich kwasem hialuronowym. To najbardziej przyjazny i naturalny, a zarazem niesamowicie skuteczny kwas. To substancja, która występuje w naszych organizmach – największa jej ilość (aż 50%) znajduje się w skórze. Pozostała część jest obecna m.in w gałkach ocznych, płynie łzowym czy twoich stawach. Niestety z wiekiem jego ilość się zmniejsza. I tu z pomocą przychodzą preparaty zawierający kwas hialuronowy otrzymany technologicznie. Wstrzyknięte do skóry, skutecznie uzupełniają więc niedobór tego naturalnego. Efekt widoczny jest natychmiastowo i utrzymuje się najczęściej od 6 do 10 miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

Polecamy: NIE ZAPOMNIJ O BADANIU PIERSI

Dużym zainteresowaniem cieszy się też wypełnianie zmarszczek z zastosowaniem własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg wyróżnia się bezpieczeństwem i skutecznością. Nie wywołuje reakcji alergicznej i jest przyjazny dla organizmu. Do zabiegu trzeba pobrać tłuszcz z okolicy brzucha lub ud, czyli z miejsc, gdzie jest go pod dostatkiem. To właśnie on wypełnia nasze zmarszczki – proces jest bezbolesny, bo odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg cieszy się ogromną popularnością również ze względu na to, że jego efekt utrzymuje się nawet kilka lat!

Polecamy: HALUKSY: JAK POWSTAJĄ I JAK JE LECZYĆ?

Niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośniczek medycyny estetycznej cieszy się również botoks. Zabieg polega na podaniu niewielkiej ilości toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy. Substancja uniemożliwia uwolnienie neuroprzekaźnika, który odpowiada za sprawność nerwów. Dzięki temu mięśnie nieunerwione nie otrzymują już impulsów, by się kurczyć. W efekcie więc napinają się, a twarz staje się pozbawiona zmarszczek. Zabieg trwa zaledwie około 5-10 miłość. Preparat zaczyna działać po ok. 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełen efekt leczenia może być widoczny do 10-14 dni. Z rezultatu możemy cieszyć się  przez około pół roku. Po tym czasie zabieg trzeba powtórzyć.

Polecamy: CZYM JEST LABIOPLASTYKA?

Polecamy: TE BADANIA GINEKOLOGICZNE NALEŻY ROBIĆ REGULARNIE!

Pełen Cennik Medycyna Estetyczna Częstochowa

REJESTRACJA TELEFONICZNA (34) 365 46 66

Artykuł Sponsorowany

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *