W dobie koronawirusa wiele związków zostało wystawionych na próbę. Niektórzy rozpaczają, że muszą być z partnerem dwadzieścia cztery godziny na dobę przez kilka tygodni, a inni z kolei, że od drugich połówek dzielą ich setki kilometrów. No właśnie – jak przetrwać w związku na odległość?

Polecamy: SPRAWDZONE SZTUCZKI NA FACETÓW! CO ZROBIĆ BY RZUCIĆ GO NA KOLANA?

Po pierwsze musicie mieć świadomość, że obie strony powinny wykazać się i cierpliwością, i chęcią do utrzymania relacji. Po drugie, sytuacja nie jest tak patowa, na jaką wygląda. Spróbujcie znaleźć pozytywy. Dzięki nowoczesnych technologiom możecie przecież nie tylko słyszeć, ale też systematycznie widywać waszego partnera. W czasach naszych dziadków nie do pomyślenia!

Dzięki temu druga strona ma świadomość, że partner jest przy nim, mimo odległości i barier, które ich dzielą. Po trzecie, uświadomcie sobie, że tęsknota za bliskością i spotkaniem z ukochanym tylko wznieci pożądanie! Czekanie przecież wzmaga rozkosz. Poza tym zaplanujcie termin najbliższego, możliwego spotkania – z każdym dniem będzie wam coraz łatwiej.

Polecamy: CO MOŻE OŻYWIĆ TWÓJ ZWIĄZEK?

Pamiętajcie jednak, że długotrwały związek, zwłaszcza na odległość, nie ma szans na przetrwanie, jeśli obie strony nie działają według tych samych zasad. Wyjaśnijcie sobie wszystko już na samym początku – na czym stoicie i czego powinniście się spodziewać.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *