Ostatnio podjęliśmy się trudnej sprawy wypadku, do którego doszło osiemnaście lat temu. W efekcie poszkodowana otrzymała łącznie 90 500 zł.
Początkowo towarzystwo ubezpieczeniowe nie chciało słyszeć o żadnym odszkodowaniu. Nie odpuściliśmy jednak i powołaliśmy się na art. 442.§ 4, dzięki czemu udało się wywalczyć dla poszkodowanej 90 500 zł.
18 lat temu, w momencie zdarzenia, dziewczynka była pod opieką babci. Wystarczyła chwila nieuwagi… i dziecko chwyciło nóż, którym wcześniej starsza kobieta przygotowywała pokarm dla zwierząt w gospodarstwie rolnym. Pieniądze, które udało się uzyskać, poszkodowana przeznaczyła na operację oka, które ucierpiało w dzieciństwie. Dzięki temu jej komfort życia znacznie się poprawił.

Pamiętaj, że ze zwykłym wypadkiem, możesz się zgłosić do ▶️ 20 lat od wydarzenia a z kolei z przy wypadku, drogowym komunikacyjnym do ▶️ 3 lat.
Skonsultuj z nami swój przypadek telefonicznie: 533-200-004
👉 konsultacja i porady prawne są bezpłatne i niezobowiązujące
👉 nie ponosisz żadnych kosztów przyjęcia sprawy, kancelaria otrzymuje wynagrodzenie tylko w przypadku uzyskania odszkodowania w formie ustalonej wcześniej prowizji.
👉 pamiętaj, że współpracując z dużymi kancelariami, otrzymujesz wszystko w jednym miejscu, co wpływa na czas realizacji.


Kancelaria Odszkodowawcza
Automobile Expert Sp. z o.o.
biuro@kancelariaae.pl
34 324 24 31
ul. Cegielniana 1, 42-280 Częstochowa
https://kancelariaae.pl/

240 000 zł za wypadek komunikacyjny w pracy. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło tylko 11 000

 

Odszkodowania Śląsk

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *