Wyobraźcie sobie, że z dnia na dzień zostajecie bez środków do życia i możliwości wykonywania jakiejkolwiek pracy. W takiej właśnie sytuacji znalazł się nasz klient, który uległ wypadkowi komunikacyjnemu w pracy. Z polisy grupowej, którą posiadał, uznano nieznaczny uszczerbek na zdrowiu przy złamaniu obu nóg! W efekcie przyznano mu tylko 11 000 zł. Na szczęście w porę się do nas zgłosił. Dzięki temu udało nam się uzyskać pieniądze nie tylko z polisy grupowej, ale i z polisy OC sprawcy wypadku oraz z NW.

Sprawę odszkodowania udało się załatwić polubownie – bez procesu sądowego. Pierwsza część wysokości 34 000 zł odszkodowania wpłynęła na konto klienta po zaledwie 45 dniach od poinformowania nas o całej sprawie. Na tym jednak nie koniec – uznaliśmy bowiem, że należy mu się znacznie więcej.

 

Udało nam się uzyskać kolejne 60 000 zł. Również na tym nie poprzestaliśmy. Ostatecznie – po około roku od zgłoszenia szkody – na konto klienta wpłynęło w sumie 240 000 zł z polisy OC sprawcy, do tego również 32 000 zł z polisy grupowej i 12 200 zł z NW.

Zadzwoń i skonsultuj swój przypadek bezpłatnie. Poszkodowani nie ponoszą żadnych kosztów, jedyny kosztem jest prowizja w przypadku uzyskania odszkodowania.
tel: 533 200 004
mail: biuro@kancelariaae.pl
www.kancelariaae.pl

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *