Chcesz zmienić wygląd swojej sypialni? Co powiesz na tapicerowaną ścianę? To trend cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz! Z powodzeniem sprawdzi się on również w przedpokoju, salonie czy pokoju dziecięcym.

Ubierz swoje ściany

Tapicerowane wnętrza z pewnością nie są tylko chwilową modą – wśród projektantów cieszą się ogromną popularnością już od kilku sezonów. I nie chodzi tu tylko o pikowane ściany w sypialni. Z powodzeniem sprawdzą się one również w przedpokoju, salonie czy pokoju dziecięcym. Dlaczego? Bo są w stanie odmienić charakter każdego wnętrza. Jak podkreślają specjaliści z częstochowskiej firmy Respect (www.respect-tapicerstwo.eu) sprawiają, że dzięki nim poszczególne pomieszczenia są ciepłe, przytulne, a zarazem nowoczesne i ekskluzywne. Uwodzą też miękkością. To więc idealna alternatywa dla tradycyjnego malowania, czy tapetowania ścian. Możemy je wykorzystać w każdym mieszkaniu – czy mamy do czynienia z klasycznym, nowoczesnym, czy tym stylizowanym. Ich walory estetyczne szczególnie doceniają miłośnicy oryginalnych wnętrz. To, jak będą wyglądały tapicerowane ściany zależy przecież tylko od nas. Wybieramy więc kolor i rodzaj tkaniny, decydujemy o ostatecznym wykończeniu i elementach dekoracyjnych. Dzięki temu mamy możliwość zaaranżowania przestrzeni pod indywidualne – nawet najbardziej wymyślne – projekty.

Nie tylko do domów…

Tapicerowane panele nadają się nie tylko do domu, ale także do biura oraz przestrzeni publicznych, czyli restauracji, kawiarni, barów, klubów czy hoteli. Krótko mówiąc – gdziekolwiek się nie pojawią, robią furorę. Taka tapicerka świetnie sprawdza się w formie wyciszenia (ściany) oraz poprawia znacząco akustykę w pomieszczeniu. Częstochowska firma Respect oferuje możliwość realizacji zamówień zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców prowadzących hotele, puby, restauracje… W ofercie znajdziemy szeroki wybór tkanin i eco-skór. Jeśli nie wiemy na co się zdecydować, eksperci służą nam pomocą. Z pewnością dobiorą materiał, który będzie idealnie komponował się z naszym wnętrzem. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie…

SKONTAKTUJ SIĘ Z USŁUGI TAPICERSKIE

Pracownia Tapicerska RESPECT
42-200 Częstochowa

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *