Lato w pełni, urlop za pasem, a tobie wciąż pozostało kilka nadprogramowych kilogramów? Nie martw się! Dzięki nowoczesnym metodom z zakresu medycyny estetycznej ten sezon z pewnością nie będzie dla ciebie stracony. Wystarczy tylko skorzystać z zabiegu z użyciem ultradźwięków, które poprawiają napięcie i zwiększają elastyczność skóry, a także zredukują nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera HiFu Ultra Skin II pozwalają na modelowanie sylwetki bez użycia skalpela. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, ultradźwięki o niskiej częstotliwości działają na najgłębsze warstwy skóry, redukują komórki tłuszczowe, które z kolei są absorbowane w sposób naturalny, a w dalszej kolejności usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Poza tym skóra jest zmuszona do intensywniejszej niż zwykle regeneracji: produkcji kolagenu, poprawy napięcia i szybkiej odnowy. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny oraz praktycznie bezbolesny.

Za sprawą lasera można modelować okolice bioder, uda, talię, czy pośladki. Stosuje się go również na skórę znajdującą się w okolicach kolan oraz ramion. Ultradźwięki bowiem zwiększają jej elastyczność i przyspieszają procesy regeneracji. Poza tym będzie on również doskonałym rozwiązaniem dla pań po porodzie, bądź tych po utracie dużej masy ciała. Pierwsze rezultaty widoczne są niemal od razu jednak, ostateczny efekt osiągany jest po upływie około 2-3 miesięcy. Co istotne, może się on utrzymywać się nawet do 5 lat.

Trzeba jednak pamiętać, że aby osiągnąć oczekiwany rezultat, zabieg musi przeprowadzać lekarz z odpowiednim przeszkoleniem w tym zakresie. Dlaczego to tak istotne? Bo zabiegi technologią HiFu wymagają precyzji oraz umiejętności poprawnego ustawienia parametrów urządzenia, dostosowując je do uprzedniej kwalifikacji zdrowotnej pacjenta. Jego nieumiejętne przeprowadzenie może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Artykuł Partnera: Medyk Centrum

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *