JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU

Cellulit to zmora prawie każdej kobiety, szczególnie w porze letniej. Czym właściwie jest cellulit? Cellulit to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. Skóra traci jędrność, jej powierzchnia jest pofałdowana, pełna zgrubień. Takie zmiany najczęściej widoczne są na udach, pośladkach, brzuchu, biodrach czy ramionach. Jak sobie z nim radzić?

Polecamy: DOMOWE SPOSOBY N KURZAJKI

Warto zauważyć, że domowe sposoby na cellulitsą tak samo skuteczne, jak specjalnie dobrane kosmetyki. Dlatego nie musisz koniecznie wydawać fortuny na antycellulitowe kremy. Zanim znów wybierzesz się do drogerii po kolejny krem, zajrzyj do kuchni!

Polecamy: WŁAŚCIWOŚCI GRUSZEK

  • Kawa. Regularnie stosowane masaże z kawą sprawią, że nasza skóra stanie się jędrniejsza i mocniejsza. Weź kawę, zmieszaj ją z ulubionym balsamem, i wcieraj w miejsca dotknięte cellulitem.
  • Pieprz cayenne. Przyprawa ta doskonale spala tłuszcz i eliminuje z organizmu toksyny. Regularne stosowanie pieprzu cyenne pomaga posbyć się cellulitu na udach. Jak przygotować cudowną miksturę? Łyżeczka pieprzu cayenne, łyżeczka startego imbiru i świeżo wyciśnięty sok z całej cytryny. Stworzony napój spożywaj raz/dwa razy w ciągu dnia, a na efekty nie będziesz musiała długo czekać!
  • Masaż. Masuj w uda i pośladki. W ten sposób szybko i skutecznie pozbędziesz się pomarańczowej skórki, ponieważ masaż poprawia cyrkulację krwi i zwiększa przepływ limfy, która odpowiada za opuchliznę na ciele.

Polecamy: ORZECHY WŁOSKIE I ICH DZIAŁANIE NA NOWOTWORY, PRACĘ SERCA CZY MÓZG

Polecamy: PROBLEMY ZDROWOTNE WIDOCZNE NA TWARZY

Polecamy: JAK OCZYŚCIĆ PŁUCA DOMOWYM SPOSOBEM?

Polecamy: DROŻDŻYCA – DOMOWE SPOSOBY

Polecamy: CO TO JEST ORTOLEKSJA?

Polecamy: KTO I DLACZEGO POWINIEN UNIKAĆ KURKUMY?

 JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU

CO NA CELLULIT?

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *